Depend mi yoksa canped mi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kbrazhra tarafından oluşturulan Depend mi yoksa canped mi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,932 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depend mi yoksa canped mi sizce
Konbuyu başlatan kbrazhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum sonrası için ped iş görmüyor kızımda taktığım gibi üst baş hiç bir şey kalmadı duyumlarıma göre depend ve canped çok iyi iş görüyormuş ikisi arasında kaldım sizce hangisi kilot ped olması daha bi hoş ama bilemedim ayrıca nerelerde bulabilirim bilmiyorum

Merva

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum sonrası için ped iş görmüyor kızımda taktığım gibi üst baş hiç bir şey kalmadı duyumlarıma göre depend ve canped çok iyi iş görüyormuş ikisi arasında kaldım sizce hangisi kilot ped olması daha bi hoş ama bilemedim ayrıca nerelerde bulabilirim bilmiyorum
Depend duymustum bende arastiriyorum , ama farkli bi oneri varsa iyi olur tabi

Ş

Şeyda

Guest
Kesinlikle depend ben normal doğum sonrası çok rahat ettim hiç bir sızma yaşamadım. Şu an en uygun şok markete bulunuyor harika bir ürün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde depend aldım 25 günüm var doğuma henuz kullanamadım ama çok güzel bnce tavsiye ederim

Bunlar lohusalık döneminde mi kullanılıyor???

Bunlar lohusalık döneminde mi kullanılıyor???

Son düzenleme:
Ö

Özlems

Guest
Kızlar kesinlikle Depend. İlk doğumumda suyum geldi önden hastaneye gidene kadar onu taktım,hatta orda verilen uyduruk bezin yerine bile Depend taktım çok kullanışlı ve rahat. Doğumdan sonra da yoğun kanama için birebir, külot gibi giyiliyor ve üzerine pijama pantolon ne istersen rahatça giy,sızdırma asla.olmadi,şok market satıyor alın koyun doğum çantanıza.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar