Depend

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Depend başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,570 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Depend
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kız bende meshane pedi aldım ya sezeryan olacam külot gibi diyemem diye bide depent mi alam ne diyonuz bacılar 🤔🤔🤔

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkinde yetişkin bezi almıştık şimdi depend falan al dediler bazı yorumlarda ürün abartılıyor ince sızdırıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?
Nurum nuranım cnm ben ilk oglumda hasta bezi varya kıasik onlardan almıştım çok güzel koruyordu kanamayı şimdide kiot bez gibi çıkmış

Yyeliz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkinde yetişkin bezi almıştık şimdi depend falan al dediler bazı yorumlarda ürün abartılıyor ince sızdırıyor diyorlar sizce hangisini alalıyım?
Merhaba bence al çünkü yetişkin bezinden daha kullanışlı ayrıca sızdırmıyor kesinlikle almalısın.

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkinde yetişkin bezi almıştık şimdi depend falan al dediler bazı yorumlarda ürün abartılıyor ince sızdırıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?
Ben kullandım dapent ıyıkı de almıstım kesinlikle almalısın inanilmaz rahatlık sagladı sızdırma felan da olmuyor sıvıyı ıyı emıyo

Canım eğer sezeryan yapacaksan bence alma ben almıştım çantaya da koymuştum Allahtan hasta bezi de almıştım deependi kullanmadım bile ide sezeryan dikisim acımıştı normal yapacaksan bilemem ama bence hasta bezi en iyisi diyebilirim

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Aynen olur canım benim doğum ocakta senin ne zaman 😄
Ocak tami cnm dr mu dedı bende ocak gorunuyor ama sezeryan olucam dr beklıyorum ne dıyecek dıye uygulama 30 ocak dıyor ya birde ben daha 24 haftalığım cok ozur dılerim gobek delığım dısarı çılmıs neden kı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ocak tami cnm dr mu dedı bende ocak gorunuyor ama sezeryan olucam dr beklıyorum ne dıyecek dıye uygulama 30 ocak dıyor ya birde ben daha 24 haftalığım cok ozur dılerim gobek delığım dısarı çılmıs neden kı
Belki erken çıkmıştır karnın canım ocakta evet ama bende henüz gün almadım erken diye benimde sezaryan olacak en geç ocak sonu alırlar diye tahmin diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kullandım dapent ıyıkı de almıstım kesinlikle almalısın inanilmaz rahatlık sagladı sızdırma felan da olmuyor sıvıyı ıyı emıyo
Doğumu nasıl yaptın canım

Doğumu nasıl yaptın canım
Canım eğer sezeryan yapacaksan bence alma ben almıştım çantaya da koymuştum Allahtan hasta bezi de almıştım deependi kullanmadım bile ide sezeryan dikisim acımıştı normal yapacaksan bilemem ama bence hasta bezi en iyisi diyebilirim
Bende onu düşünüyorum canım çünkü ilk sezaryandan sonra kanama fazla demişti bir kaç kontrolde hemşire acaba diyorum yeterli olur mu

Merhaba bence al çünkü yetişkin bezinden daha kullanışlı ayrıca sızdırmıyor kesinlikle almalısın.
Öyle mi dersin canım sezaryan olacak ya bir an aklıma takıldı

Nurum nuranım cnm ben ilk oglumda hasta bezi varya kıasik onlardan almıştım çok güzel koruyordu kanamayı şimdide kiot bez gibi çıkmış
Bende ilkinde normal yetişkin bezinden almıştım canım

Bende ilkinde normal yetişkin bezinden almıştım canım
Bence çok kullanışlı ben onu kullanmıştım🤗
Teşekkürler canım 🙂

Sezaryen mı olacaksınız siz
Evet sezaryan

20 günümüz kaldı bizim
Oo bitmiş maşallah 💞

Valla canim ben cirtcirtli olanlardan aldım nolur nolmaz diye dogumum normal olacak ama olur ya bir aksilik olurda sezeryan e alinirsam kilot gibi olan bezler yaranın üzerine gelcegi için iltihap kapma oranı daha yuksekmis bide normal doğumdan sonra da gelip kanama falan nasıl diye kontrol yapiliyo ya daha iyi oluyo diye onu aldım
Evet canım sezaryan dada gelip bakılıyor kontrolü var

Son düzenleme:

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende depend aldım M beden de şuan 55 kiloyum uygulamada 67 gün kaldı yazıyo o zamana kadar kilo alırsam olurmu aceba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar