Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,995 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz depremden sonra hamileyim kalacak da yer yok diye Bursa'ya gitmiştik doğum oldu bebeğim masallah bir aylığı geçti dün gece Malatya'ya döndük bizde herşey aynı o zamanki gibi virane gibi evler yıkılmış öyle duruyor çocuğuna elinle dokunsan çökecek gibi çoğu yerde hiç sokak lambası bile yanmıyor şükür bizim orada yanıyor da çocuğumu korkmaz Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah ben eskisi giremezsem merak etmeyin burda herşey çok sıkıntılı bugün konteynerimizi temizlicz odasına yatağımı koyarım elektrik su kanalizasyon onlar yapılacak evden çıkan esylar düzeltilip toplanacak o can havliyle Karman corman çıktı hepsi bana ve çocuklarıma dua edin herşey az da olsa yoluna girsin Bursa sıcaktı burası soğuk inşallah hasta olmazlar da ve bu zamana kadar soran yardımcı olan herkesten Allah razı olsun inşallah 💕
Rabbim tardımçınız olsun 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Son düzenleme:

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 🌷 bayramın mübarek olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bayramin mübarek olsun inşallah canım benim 🤗
Çok teşekkur ederim canım seninde bayramın mubarek nice mutlu senelere🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar