Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,039 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen vallahi çok pahalılar hem satın almaya hemde kiraya bana kuradan çıktı 3 sene önce şimdi çıksaydı asla ödeyemezdik
Ya ne güzel canım geçen sene eşimin kuzenine baktım Nisan ayındaydi evde yeniydi 245 bindi şimdi ohoo güç yetmez deprem de arttı herkes satıp çıkıyordu oralardan iyiki de çıkmış gerçekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün ikinci depremi yaşadık ödüm koptu ayy 🥺🥺

Son düzenleme:

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah canım benim inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ya 🥺 kuzum doğansehir var oranın bir mahallesi oradayız şükür sağız hepimiz bu yetiyor insan daralıyor fln ama ne yapalım merkezdeki maltyda ki apartman hafif hasarlı köy garajı vardı orda tam ama mahalle virane gibi 4 apartman kalmış düşün bizim apartman hala tadilat edilmedi tadilat siz da oturulur şükür kolonlar sağlam ama insan korkuyor hala sallıyor ya 🥺🥺
Aynen öyle hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım
Amin amin inşallah canım yaaa

Şimdi tam yattık iki defa yerden bir vurdu deprem konteyner iki defa sola doğru gitti resmen ay unutmaya çalışıyorz yine devam ediyor çok kötü salladı mahalle enkaz hep geçerken önünden evlerin bir sallasa 🥺

Son düzenleme:

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah canım yaaa

Şimdi tam yattık iki defa yerden bir vurdu deprem konteyner iki defa sola doğru gitti resmen ay unutmaya çalışıyorz yine devam ediyor çok kötü salladı mahalle enkaz hep geçerken önünden evlerin bir sallasa 🥺
Canım Malatya'ya döndüm bende telefon elime alamıyorum malum İzmir'de rahattım annem vardı burda tekim iki hafta olcak nerdeyse geleli bende konteynerde baya hissettim depremi rabbim büyük afetlerden korusun cümle müslümanları inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kuzum konteyner de hem cekmiyor iki gündür bizim telde çekmiyor şebeke yok wifi da yeni geldi şebeke de hoşgeldin canım ayy amin amin inşallah hangi tarafta konteyner dasin o da çok sıcak biz catliyoruz ilçe ordan daha serin
Canım Malatya'ya döndüm bende telefon elime alamıyorum malum İzmir'de rahattım annem vardı burda tekim iki hafta olcak nerdeyse geleli bende konteynerde baya hissettim depremi rabbim büyük afetlerden korusun cümle müslümanları inşallah

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum konteyner de hem cekmiyor iki gündür bizim telde çekmiyor şebeke yok wifi da yeni geldi şebeke de hoşgeldin canım ayy amin amin inşallah hangi tarafta konteyner dasin o da çok sıcak biz catliyoruz ilçe ordan daha serin
Kaynarca diye geçiyor kiltepenin girişindeki konteyner kentte

Sen neredesin canım

Sen neredesin canım

Sen neredesin canım
Aynen çok sıcakta klima dağıtıldı bı takılsa

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Sen neredesin canım

Sen neredesin canım

Aynen çok sıcakta klima dağıtıldı bı takılsa
Anladım canim bziim ordaki ev sağlam da biz Doğanşehir var bilersen eğer oradayz canım kız çok sıcak çadırda kiler ne yapıyor konteyner lerdekilerde dip dibe Allah herkese yardım etsin inşallah yaaa kötü günler gerckten ya bizde konteyner dyz da bizimki bireysel devlet verdi burdaki evin yanına koydurduk

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canim bziim ordaki ev sağlam da biz Doğanşehir var bilersen eğer oradayz canım kız çok sıcak çadırda kiler ne yapıyor konteyner lerdekilerde dip dibe Allah herkese yardım etsin inşallah yaaa kötü günler gerckten ya bizde konteyner dyz da bizimki bireysel devlet verdi burdaki evin yanına koydurduk
Bilmez miyim dogansehiri kaç sefer geldim savaklıya Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.