Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,022 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet en çok isteyipte gidemediğim yer iyi bir şey olmasın ya insan sağlam görünce seviniyor
Umarım gelrsn canım benim takaz daha güzel bayılırsn su her taraf renkli ışık salıncaklar var suların üzerinde ördekler var bir sürü insallh gelirsin bn çok sevindim Battalgazi ye de sürgü ye inanır mısın? Hepsi bizim canımız sen nerde kalıyorsun cnm

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz depremden sonra hamileyim kalacak da yer yok diye Bursa'ya gitmiştik doğum oldu bebeğim masallah bir aylığı geçti dün gece Malatya'ya döndük bizde herşey aynı o zamanki gibi virane gibi evler yıkılmış öyle duruyor çocuğuna elinle dokunsan çökecek gibi çoğu yerde hiç sokak lambası bile yanmıyor şükür bizim orada yanıyor da çocuğumu korkmaz Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah ben eskisi giremezsem merak etmeyin burda herşey çok sıkıntılı bugün konteynerimizi temizlicz odasına yatağımı koyarım elektrik su kanalizasyon onlar yapılacak evden çıkan esylar düzeltilip toplanacak o can havliyle Karman corman çıktı hepsi bana ve çocuklarıma dua edin herşey az da olsa yoluna girsin Bursa sıcaktı burası soğuk inşallah hasta olmazlar da ve bu zamana kadar soran yardımcı olan herkesten Allah razı olsun inşallah 💕
Canım benim Rabbim güç kuvvet versin sabır versin bende okullar kapanınca geleceğim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah konteyner nerede

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım benim Rabbim güç kuvvet versin sabır versin bende okullar kapanınca geleceğim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah konteyner nerede
Amin amin inşallah canım benim inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ya 🥺 kuzum doğansehir var oranın bir mahallesi oradayız şükür sağız hepimiz bu yetiyor insan daralıyor fln ama ne yapalım merkezdeki maltyda ki apartman hafif hasarlı köy garajı vardı orda tam ama mahalle virane gibi 4 apartman kalmış düşün bizim apartman hala tadilat edilmedi tadilat siz da oturulur şükür kolonlar sağlam ama insan korkuyor hala sallıyor ya 🥺🥺

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Umarım gelrsn canım benim takaz daha güzel bayılırsn su her taraf renkli ışık salıncaklar var suların üzerinde ördekler var bir sürü insallh gelirsin bn çok sevindim Battalgazi ye de sürgü ye inanır mısın? Hepsi bizim canımız sen nerde kalıyorsun cnm
İnşallah canım gidip görücem bende battalgazideyim orduzuda gelincik tepesi tokileri biliyormusun ordayım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar