Sorum var Depremzede 10.000 para yardımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Depremzede 10.000 para yardımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depremzede 10.000 para yardımı
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
En azından 2 bin yatmış oda iyi gerçekten çok zarar ziyan oldu oldu elimizdeki para
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim 😊
Aynen öyle misal eşim aha deprem ikingun önceden beri evdeydi yeni bugün ise gitti yani bilmiyorum herseyimiz evde kaldı çocuk mecbur onu bunu istiyor eksik oluyor mecbur çıkıp alıyoruz nebileyim ya Allah büyük Allah kimseyi darda koymasın deprem beni mahvetti inanki hala o kadar çok üzgünüm ki anlatamam

Evimizin her köşesinde bir anı hatıra acı herşey vardı 😢 annemin evi de gitti ona da çok üzüldüm babam da vefat etmişti her köşesinde babamın bir hatırası bir el izi vardı her duvarın da 😢😢😢

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle misal eşim aha deprem ikingun önceden beri evdeydi yeni bugün ise gitti yani bilmiyorum herseyimiz evde kaldı çocuk mecbur onu bunu istiyor eksik oluyor mecbur çıkıp alıyoruz nebileyim ya Allah büyük Allah kimseyi darda koymasın deprem beni mahvetti inanki hala o kadar çok üzgünüm ki anlatamam

Evimizin her köşesinde bir anı hatıra acı herşey vardı 😢 annemin evi de gitti ona da çok üzüldüm babam da vefat etmişti her köşesinde babamın bir hatırası bir el izi vardı her duvarın da 😢😢😢
RABBİM beterinden korusun bizleri... Hepimizin yardımcısı olsun biranda evsiz yurtsuz kaldık kendimi suriyeliler gibi hissediyorum...

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
RABBİM beterinden korusun bizleri... Hepimizin yardımcısı olsun biranda evsiz yurtsuz kaldık kendimi suriyeliler gibi hissediyorum...
He vAlla deme deme aynısını düşünüyorum kendimk garip hissediyorum kimsesiz bom boş yetim gibi yani evler fln nebileyim şimdi bir şey almak çok güç ya hangi birisi nasıl alinacak

Tüm sayfalar yüklendi.