Depresyon 😑🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Depresyon 😑🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depresyon 😑🤦🤦
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Doğumdan sonra içinden çıkamadığım bir durum artık bıkmış yorulmuş gibiyim ama bu çevrenin seni üzmesinden kaynaklanıyor onlar seni üzdükçe sen kendini bıkmış hisdediyorsun
İnsanlar neden böyle umursamaz sağır kör dilsiz, neden sadece bakıyorlar da görmüyorlar bizi, ben çok sıkıldım bıktım artık yaptıklarımın bir anlamı olmadığını kimsenin gözünde bir hiç olduğunu duyulmaz olduğunu anlamak bilmek çok gücüme gidiyor, yeter artık diye bağırmak istiyorum, artık görünmek için çabalamak istemiyorum 🥺🤦🤦🤦🤦🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden olacak evinde hala kalmaya devam edem fazlalıklar yüzünden böylesin kendi evinde rahat edemediğin için böylesin aslında bütün haykırman ağlama isteğin bu yorgunluk sebebinde bu
Ayşem ya artık gerçekten bıktım usandım 😟😟 vallaha şimdi ağlıyorum bunları yazarken defolup gitsinler buradan, mahf ettiler evliliğimi yuvamı huzurumu, izin vermediler eşim bana bize yavrumuza yuvamiza alışsın 😥 artık kovasım var bunları ama onlarında suçu yok hergun evlerine gitmek için başımın etini yediler yenge biz artık gitmek istiyoruz kalmak istemiyoruz ne zmn gidecez diye ne diyim ben şimdi düşünemiyorum artık

Ah kuzum o depresyon bende de var söylemek isteyip te söyleyemediklerim o kdar şey var ki bir bilsen hepsi etrafımızda ki insanlar yüzünden oluyor özellikle eşimiz ailemiz yani en yakınlarımız yüzünden oluyor malesef biz kadınların derdi depresyonu hiç bitmez valla bütün sorumluluk hersey bizde bütün fedakarlık hersey yine bizde bizde bu saflık varken çok depresyona gireriz şu herseyi pat pat diyenlere imreniyorum valla oh mis içlerinde birsey kalmaz ve şunu anladım herseyi layıkıyla yaparsan üstüne düşersen o senin artık mecburiyetin görevin gbi görüyorlar pek umursamayıp bildiğin fbi yapa bilsek daha kıymetliyiz ama işte bu sağ yüreğimiz vicdanımız yüzünden çekiyoruz Rabbım her konuda yardımcımız olsun inşallah 🙏 depresyona düşmemeye çalışmanı öneririm cnm çıkması zor oluyor
İnan benimde tek derdim o neden susuyorum neden herşeyi pat diye söyleyemiyorum neden kendimi değilde şu insanları düşünüyorum anlamış değilim, artık kimseye yaranmak için çaba harcamak istemiyorum , herşey eşim mutlu olsun diye yapıyorum ama o farkında bile değil sanki buna mecbur muşum gibi davranıyor, amin amin inşallah canım 🤲

Tüm kadınların ruh halini adeta özetledin 👏👏
Ah biz kadınlar dünya adeta bizim sırtımızda dönüyor gibi 😥🤦

Canım Rabbim yardım etsin inşallah Bazen ben de böyle olur oluyorum ağlamak istiyorum haykırmak istiyorum ama nedenini de bilmiyorum belki zamanla içime attıklarım şeyler de olabilir Seninki de öyle kaynananla mı yaşıyorsun Bilmiyorum belki ondan dolayı da olabilir bence güzel bir yürüyüşe çıkman sana iyi gelebilir sürekli evde olmak da insanı bunaltıyor Ben ne zaman böyle ağlamaklı olduğumda yürüyüşe çıktığında rahatlıyorum Rabbim kadınlara Gönül ferahlığı versin Gerçekten bu dünyanın yükünü kadınlar çekiyormuş evlenince anladım
Amin inşallah canım 🤲 çok zor gerçekten böyle içime attıklarımı içimde biriktirdiğim herşeyi söyleyip rahatlamak istiyorum ama hep suskun bir insan oldum yaşadıklarımı hiçbir zaman kolayca dile getiremedim , kaynanamla yaşamıyorum güya ama rahat bırakmadılar bir türlü evimiz ayrı canım ama bende yedi ay kaldı gitti ama çocuklarını burda bıraktı götürmüyor da , evine de taşınmıyor anlamıyorum benden ne istiyor üç yıldır sürekli aynı şeyi yapıyor

Son düzenleme:

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlar neden böyle umursamaz sağır kör dilsiz, neden sadece bakıyorlar da görmüyorlar bizi, ben çok sıkıldım bıktım artık yaptıklarımın bir anlamı olmadığını kimsenin gözünde bir hiç olduğunu duyulmaz olduğunu anlamak bilmek çok gücüme gidiyor, yeter artık diye bağırmak istiyorum, artık görünmek için çabalamak istemiyorum 🥺🤦🤦🤦🤦🤦

Ayşem ya artık gerçekten bıktım usandım 😟😟 vallaha şimdi ağlıyorum bunları yazarken defolup gitsinler buradan, mahf ettiler evliliğimi yuvamı huzurumu, izin vermediler eşim bana bize yavrumuza yuvamiza alışsın 😥 artık kovasım var bunları ama onlarında suçu yok hergun evlerine gitmek için başımın etini yediler yenge biz artık gitmek istiyoruz kalmak istemiyoruz ne zmn gidecez diye ne diyim ben şimdi düşünemiyorum artık

İnan benimde tek derdim o neden susuyorum neden herşeyi pat diye söyleyemiyorum neden kendimi değilde şu insanları düşünüyorum anlamış değilim, artık kimseye yaranmak için çaba harcamak istemiyorum , herşey eşim mutlu olsun diye yapıyorum ama o farkında bile değil sanki buna mecbur muşum gibi davranıyor, amin amin inşallah canım 🤲

Amin inşallah canım 🤲 çok zor gerçekten böyle içime attıklarımı içimde biriktirdiğim herşeyi söyleyip rahatlamak istiyorum ama hep suskun bir insan oldum yaşadıklarımı hiçbir zaman kolayca dile getiremedim , kaynanamla yaşamıyorum güya ama rahat bırakmadılar bir türlü evimiz ayrı canım ama bende yedi ay kaldı gitti ama çocuklarını burda bıraktı götürmüyor da , evine de taşınmıyor anlamıyorum benden ne istiyor üç yıldır sürekli aynı şeyi yapıyor
Diyorum ya kuzum ilk başta o şekilde alistirdik herseye tamam dedik herseye göğüs gerdik onlara birsey bırakmadık biz fedakarlık yaptık şimdide bir zaman sonra bunların bizi yiprattigini farkına vardık ama bu seferde eslerimiz ailemiz bunları mecburmusuz görevimiz olarak görüyor ekstra farklı birsey desek yada yapsak sen değiştin oluyor işte zamanında başta yapmadıklarımiz yüzünden bu haldeyiz emin ol eşimle aram bozulmasın eşimle sorun olmasın diye nelere katlanıyorum ama arada tabi hamilelik hormonlarimdan yararlanıp ağzımı açıyorum şuan çok birsey diyemiyor ama isterdim ki herseyi bende pat pat diyim ama işte hayat şartları kuzum yavaş yavaş kim seni üzüyorsa yavaştan laf soyle mesafe koy zamanla alısirlar birden patlayıp değişme

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hep içimize attiklarimiz kimse kırılmasın diye kirildigimiz için böyle oluyoruz seni üzen kimse susma içine atma canm ben çok yaptım ölümlü dünya kalp kirmayayim dedim tepeme çıktılar depresyona girdim smdi herkese hakettiğini veriyorum
Sustuğum için oluyor zaten bütün bunlar bi konuşsam neler diyecem de işte konuşamıyorum kiramiyorum o cesaretsizliğimi

Canım herkes aynı inanki dolunay nin etkisi yıldızın da düşük ise ondan da olabilir aynısını bende yaşıyorum inan ki rabbim yardımcımız olsun öyle birşey olursa kendini hemen açık bir yere çık dua oku inşallah iyi gelecektir
Bilmiyorum ki canım , amin amin inşallah 🤲

Diyorum ya kuzum ilk başta o şekilde alistirdik herseye tamam dedik herseye göğüs gerdik onlara birsey bırakmadık biz fedakarlık yaptık şimdide bir zaman sonra bunların bizi yiprattigini farkına vardık ama bu seferde eslerimiz ailemiz bunları mecburmusuz görevimiz olarak görüyor ekstra farklı birsey desek yada yapsak sen değiştin oluyor işte zamanında başta yapmadıklarımiz yüzünden bu haldeyiz emin ol eşimle aram bozulmasın eşimle sorun olmasın diye nelere katlanıyorum ama arada tabi hamilelik hormonlarimdan yararlanıp ağzımı açıyorum şuan çok birsey diyemiyor ama isterdim ki herseyi bende pat pat diyim ama işte hayat şartları kuzum yavaş yavaş kim seni üzüyorsa yavaştan laf soyle mesafe koy zamanla alısirlar birden patlayıp değişme
O kadar haklısın ki canım beni anlattın resmen bende hep sustum ondan oldu bunlar , Bende cevap veriyorum vermem gereken kişiye ama anlamıyor dalga geçer gibi benimle inatlaşiyor, bende bir gün patlayacam ona birdaha konuşmasın benimle defolsun hayatımdan bişey istemiyorum yemişim kötülüğü değişmişliği yeterki bitsin şu çilem

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Bana da öyle geliyor vAlla ve bir bıkmış tükenmişlik içindeyim resmen ya

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Sustuğum için oluyor zaten bütün bunlar bi konuşsam neler diyecem de işte konuşamıyorum kiramiyorum o cesaretsizliğimi

Bilmiyorum ki canım , amin amin inşallah 🤲

O kadar haklısın ki canım beni anlattın resmen bende hep sustum ondan oldu bunlar , Bende cevap veriyorum vermem gereken kişiye ama anlamıyor dalga geçer gibi benimle inatlaşiyor, bende bir gün patlayacam ona birdaha konuşmasın benimle defolsun hayatımdan bişey istemiyorum yemişim kötülüğü değişmişliği yeterki bitsin şu çilem
İnşallah biter cnm evet malesef ilk başta alıştırdık diye olsu bu tür şeyler zamanda yıprattı eskisi fbi sabrımız kalmadı Rabbım kimin ne derdi varsa yardımcısı olsun da feraha kavuşsun inşallah herkesin hayatı inan çok zor ama bir şekilde idare ediyoruz cnm bmm Rabbım sanada bol sabır versin inşallah

Kızlar boğulacak mışım gibi hissediyorum 🥺 içimden böyle hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor, içimden geçen herşeyi haykırmak istiyorum 😟 çok yorgun hissediyorum neden böyle oldu hiç anlamıyorum moralim çok bozuk bu depresyon mu sizce, Allah'ım yardım et😑😑😑
Canım benim rabbim yardımcın olsun hayatında ne sorunların var bilmiyorum ama hiç bişey sen ve çocuklarından önemli değil kimse için kendini üzüp yıpratma ve dimdik ayakta ol çocukların için onların sana ihtiyacı var onlara en iyi annesi bakar korur kollar öyle düşün canım benim bol bol inşirah oku inşallah faydasını görürsün

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bana da öyle geliyor vAlla ve bir bıkmış tükenmişlik içindeyim resmen ya
Offf offf 😥 Allah'ım sabır versin çok ihtiyacımız var gerçekten

İnşallah biter cnm evet malesef ilk başta alıştırdık diye olsu bu tür şeyler zamanda yıprattı eskisi fbi sabrımız kalmadı Rabbım kimin ne derdi varsa yardımcısı olsun da feraha kavuşsun inşallah herkesin hayatı inan çok zor ama bir şekilde idare ediyoruz cnm bmm Rabbım sanada bol sabır versin inşallah
Amin amin inşallah canım Allah razı olsun, rabbim bizleri kötü insanlardan ,şeytanın şerrinden ,şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun inşallah 🤲 onlar olmasa biz bu halde olmayız eminim

Canım benim rabbim yardımcın olsun hayatında ne sorunların var bilmiyorum ama hiç bişey sen ve çocuklarından önemli değil kimse için kendini üzüp yıpratma ve dimdik ayakta ol çocukların için onların sana ihtiyacı var onlara en iyi annesi bakar korur kollar öyle düşün canım benim bol bol inşirah oku inşallah faydasını görürsün
Canım insanlar sıkıntılar izin vermiyor ki rahat edesin kendini ve çocuklarını düşünesin , rahatın huzurun varsa kendini iyi hissedersin ve ailene çocuklarına iyi gelirsin, sen iyi hissetmedikçe hiçbir şeyin çokta önemi olmuyor, benimki de boşverecek görmezden gelecek sorunlar değil defolup gitseler bitecek herşey

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

En iyisi ne biliyormusun kendini nerede mutlu hissediyorsan bir süre oraya gidip kafa dinlemek kimin ne hali varsa görsün zaten üzüldüğün kimsenin umrunda değil ben en kısa zamanda yapıcam bunu inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
En iyisi ne biliyormusun kendini nerede mutlu hissediyorsan bir süre oraya gidip kafa dinlemek kimin ne hali varsa görsün zaten üzüldüğün kimsenin umrunda değil ben en kısa zamanda yapıcam bunu inşallah
Annemin evi var oraya gitsem de geri gelmek zorunda kalıyorum, ben evimde de gayet mutluyum ama izin verirlerse eğer

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Annemin evi var oraya gitsem de geri gelmek zorunda kalıyorum, ben evimde de gayet mutluyum ama izin verirlerse eğer
Canım temelli gitme zaten sadece biraz ferahlamak kafa dağıtmak için bende evimde çok mutluyum ama bunalıma girdim insanın ihtiyacı oluyor farklı bir yer ve sana en iyi gelecek kişiler

Tüm sayfalar yüklendi.