Depresyon 😑🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Depresyon 😑🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depresyon 😑🤦🤦
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Offf offf 😥 Allah'ım sabır versin çok ihtiyacımız var gerçekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah canım Allah razı olsun, rabbim bizleri kötü insanlardan ,şeytanın şerrinden ,şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun inşallah 🤲 onlar olmasa biz bu halde olmayız eminim

Canım insanlar sıkıntılar izin vermiyor ki rahat edesin kendini ve çocuklarını düşünesin , rahatın huzurun varsa kendini iyi hissedersin ve ailene çocuklarına iyi gelirsin, sen iyi hissetmedikçe hiçbir şeyin çokta önemi olmuyor, benimki de boşverecek görmezden gelecek sorunlar değil defolup gitseler bitecek herşey
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲 Allah büyük çok şükür her şeyi yoluna da koyar inşallah 💕

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğulacak mışım gibi hissediyorum 🥺 içimden böyle hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor, içimden geçen herşeyi haykırmak istiyorum 😟 çok yorgun hissediyorum neden böyle oldu hiç anlamıyorum moralim çok bozuk bu depresyon mu sizce, Allah'ım yardım et😑😑😑
İyi geceler canım insanız her zaman neşeli pozitif olamayabiliriz kadınlar olarak daha bir detaycı bir o kadar da duygusaliz maalesef negatif düşünceler biriktikçe doluyoruz ve vücut bir süre sonra o negatif enerjiyi atmak istiyor ağlama isteğin oradan geliyor ağla iyi gelecek ne yaşadığını bilemem Allah yar ve yardımcın olsun ayrıca vanda mısın ben de vandayim 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnsanlar neden böyle umursamaz sağır kör dilsiz, neden sadece bakıyorlar da görmüyorlar bizi, ben çok sıkıldım bıktım artık yaptıklarımın bir anlamı olmadığını kimsenin gözünde bir hiç olduğunu duyulmaz olduğunu anlamak bilmek çok gücüme gidiyor, yeter artık diye bağırmak istiyorum, artık görünmek için çabalamak istemiyorum 🥺🤦🤦🤦🤦🤦

Ayşem ya artık gerçekten bıktım usandım 😟😟 vallaha şimdi ağlıyorum bunları yazarken defolup gitsinler buradan, mahf ettiler evliliğimi yuvamı huzurumu, izin vermediler eşim bana bize yavrumuza yuvamiza alışsın 😥 artık kovasım var bunları ama onlarında suçu yok hergun evlerine gitmek için başımın etini yediler yenge biz artık gitmek istiyoruz kalmak istemiyoruz ne zmn gidecez diye ne diyim ben şimdi düşünemiyorum artık

İnan benimde tek derdim o neden susuyorum neden herşeyi pat diye söyleyemiyorum neden kendimi değilde şu insanları düşünüyorum anlamış değilim, artık kimseye yaranmak için çaba harcamak istemiyorum , herşey eşim mutlu olsun diye yapıyorum ama o farkında bile değil sanki buna mecbur muşum gibi davranıyor, amin amin inşallah canım 🤲

Ah biz kadınlar dünya adeta bizim sırtımızda dönüyor gibi 😥🤦

Amin inşallah canım 🤲 çok zor gerçekten böyle içime attıklarımı içimde biriktirdiğim herşeyi söyleyip rahatlamak istiyorum ama hep suskun bir insan oldum yaşadıklarımı hiçbir zaman kolayca dile getiremedim , kaynanamla yaşamıyorum güya ama rahat bırakmadılar bir türlü evimiz ayrı canım ama bende yedi ay kaldı gitti ama çocuklarını burda bıraktı götürmüyor da , evine de taşınmıyor anlamıyorum benden ne istiyor üç yıldır sürekli aynı şeyi yapıyor
O kaynanan yok mu hepsi pnun başının altından çıkıyor amacı cidden ne anlamıyorum mahremiyet denen şey onun evine hiç uğramamıl belli bu kadar uzun süre insan mı bırakılır birde gelmek isteyen insana neden gelme dersin onu da anlamıyorum 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım temelli gitme zaten sadece biraz ferahlamak kafa dağıtmak için bende evimde çok mutluyum ama bunalıma girdim insanın ihtiyacı oluyor farklı bir yer ve sana en iyi gelecek kişiler
Canım zaten daha iki gün önce ordan geldim eve gelince buradaki mahluklari görünce tüm stres ve sıkıntım geri yükleniyor 🤦

Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲 Allah büyük çok şükür her şeyi yoluna da koyar inşallah 💕
İnşaallah canım inşallah 🤲

İyi geceler canım insanız her zaman neşeli pozitif olamayabiliriz kadınlar olarak daha bir detaycı bir o kadar da duygusaliz maalesef negatif düşünceler biriktikçe doluyoruz ve vücut bir süre sonra o negatif enerjiyi atmak istiyor ağlama isteğin oradan geliyor ağla iyi gelecek ne yaşadığını bilemem Allah yar ve yardımcın olsun ayrıca vanda mısın ben de vandayim 🙂
Öyle canım ama insan biriktirdikçe içindeki herşeyi bir yerden sonra patlıyor, patlamak istiyor. O kadar yoruldum ki herşeyi görmezden gelip alttan almaktan.
Evet canım vanliyim sen Van'ın neresinden sın

O kaynanan yok mu hepsi pnun başının altından çıkıyor amacı cidden ne anlamıyorum mahremiyet denen şey onun evine hiç uğramamıl belli bu kadar uzun süre insan mı bırakılır birde gelmek isteyen insana neden gelme dersin onu da anlamıyorum 🤦🏻‍♀️
Bende bir anlasam 🤷 onun tek derdi beni çıldırtmak şimdiye kadar bir düzeni yoktu üç elti birlikte yaşıyorlar di ben evimi ayrı isteyince eşimde kabul edince ilçede oturmaya karar verdik , eşim herşeyi benim isteğime göre düzenlediği için hayatınıda bana göre yön verdiği için kadın çıldırdı resmen üç yıldır rahat bırakmadı beni izin vermedi eşimle doğru düzgün yanlız kalayım

Son düzenleme:

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Sustuğum için oluyor zaten bütün bunlar bi konuşsam neler diyecem de işte konuşamıyorum kiramiyorum o cesaretsizliğimi

Bilmiyorum ki canım , amin amin inşallah 🤲

O kadar haklısın ki canım beni anlattın resmen bende hep sustum ondan oldu bunlar , Bende cevap veriyorum vermem gereken kişiye ama anlamıyor dalga geçer gibi benimle inatlaşiyor, bende bir gün patlayacam ona birdaha konuşmasın benimle defolsun hayatımdan bişey istemiyorum yemişim kötülüğü değişmişliği yeterki bitsin şu çilem
Bende öyleydim canm Ayşe küsmez diye herşeyi yapiyorlardi bana geçen gün görümceme gittim kocam yanımdan ayrildigi an laf sokmaya başladı onu bırak eltimin 5 yaşındaki kızı bile yengem bişey söylemez küsmez diyormuş😂 7 den 70e herkes herşeyi söyleme hakkı buluyor biyerden sonra patladım smdi çok rahatım bı görümcem kaldı onunda ağzına ...... sonra kuşlar gibi özgürüm

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğulacak mışım gibi hissediyorum 🥺 içimden böyle hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor, içimden geçen herşeyi haykırmak istiyorum 😟 çok yorgun hissediyorum neden böyle oldu hiç anlamıyorum moralim çok bozuk bu depresyon mu sizce, Allah'ım yardım et😑😑😑
Geçmiş olsun canım ağlamak isdediyinde ağla inan rahat edersin bende öyle olunca ağlıyorum rahatlıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kendi evlendiği zaman yapamamış ya senin yaptığını o zoruna gidiyordur mariyam başka açıklaması olamaz 🤦🏻‍♀️ .@mariya🌼

Canım zaten daha iki gün önce ordan geldim eve gelince buradaki mahluklari görünce tüm stres ve sıkıntım geri yükleniyor 🤦

Öyle canım ama insan biriktirdikçe içindeki herşeyi bir yerden sonra patlıyor, patlamak istiyor. O kadar yoruldum ki herşeyi görmezden gelip alttan almaktan.

Bende bir anlasam 🤷 onun tek derdi beni çıldırtmak şimdiye kadar bir düzeni yoktu üç elti birlikte yaşıyorlar di ben evimi ayrı isteyince eşimde kabul edince ilçede oturmaya karar verdik , eşim herşeyi benim isteğime göre düzenlediği için hayatınıda bana göre yön verdiği için kadın çıldırdı resmen üç yıldır rahat bırakmadı beni izin vermedi eşimle doğru düzgün yanlız kalayım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende öyleydim canm Ayşe küsmez diye herşeyi yapiyorlardi bana geçen gün görümceme gittim kocam yanımdan ayrildigi an laf sokmaya başladı onu bırak eltimin 5 yaşındaki kızı bile yengem bişey söylemez küsmez diyormuş😂 7 den 70e herkes herşeyi söyleme hakkı buluyor biyerden sonra patladım smdi çok rahatım bı görümcem kaldı onunda ağzına ...... sonra kuşlar gibi özgürüm
Vala ne ettiysek biz ettik kendimize, şimdi kimseye bişey demeye hakkımız yok , bizde herkes gibi konuşsaydık böyle olmazdı, valla benim bir yengem var hepimizi diz çöktüruyor önünde kimsede ona bişey diyemiyor , resmen sinirlendiğin de abi mi bile dövüyor kadın, ama abim onu dünyalara değişmiyor kimsenin ona bişey demesine izin vermiyor

Geçmiş olsun canım ağlamak isdediyinde ağla inan rahat edersin bende öyle olunca ağlıyorum rahatlıyorum
Sağol canım inan ağlamakta çare etmiyor artık 🤦

Kendi evlendiği zaman yapamamış ya senin yaptığını o zoruna gidiyordur mariyam başka açıklaması olamaz 🤦🏻‍♀️ .@mariya🌼
Aynen canım bende öyle düşünüyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Depresyona girmenin sebebi onlar ozaman rabbim kolaylık versin ay nefret ediyorum yaa böyle misafirliğe gelipte gitmek bilmeyen insanlardan

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Depresyona girmenin sebebi onlar ozaman rabbim kolaylık versin ay nefret ediyorum yaa böyle misafirliğe gelipte gitmek bilmeyen insanlardan
Amin canım sağol 🤲 bende öyleyim canım annemin evine gitsem dahi fazla kalamiyorum annem tek olduğu için yorulsun istemiyorum çünkü çok zahmete giriyo köye de aynı şekilde gidince hemen dönmek istiyorum çünkü insanları rahatsız etmek istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.