Depresyondayim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Depresyondayim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,636 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depresyondayim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim her kesin bi prablemleri var hamilrlik doneminde kadinlar daha cok ilgi sevgi beklerler fakat erkekler bunu his etmez bende kocamdan ilgi bekliyroum tinda yok bow yere bebeymize zarar ediyoruz off
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen yaa benide aneme biraksin diyicem amma 2 aydir gormuyorum annemleri 😔
Ben annemi 3 yıldır görmüyorum 3 yıl içinde sadece 1 hafta gördüm😭😭😭

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Memlekete gelip beni annemlere bırakıp bekar gibi takılan kocaya karşı cildircam tek takılsin naparsa yapsın dedim ama aklıma geldikçe deliriyorum
Sende o zaman nerde ne yaptığını söyleme arama aramıyorsa sorma sormuyorsa bi düşünür ya bu kadın niye böyle oluyor diye bak o zaman nasıl tutuşur gez aradığında dışardayım de sonra konuşuruz de merak ettir iyice telefon mu ediyor 2 3 arama sonra aç işlerim vardı de ne işin olduğunu söyleme o zaman bak yanından bi gram ayrılır mı şahsen ben gezip tozmaya gidip umursamadan da geri gidiyoruz diyen insanı hiç umursamam keyfime bakarım valla ne depresyona gircem o zaman nerde eğlence orda ben ohh oturup onun stresine gireceğime böyle de eğlenirim.

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
33 yaşında memlekete geldik beni annemlere bıraktı napti nerde hiç bilmiyorum ne zaman eve döneceğiz bu konu hakkında bilgim yok
Telle arayınca da mı acmıyo ki. Ay allah sabır versim cnm sana valla işin zor. Kocanla ailelenle sorun olunca insan cok üzülüyo yıpranıyo😔

Anney gilde otur gez dolaş sende ne depresyona giriyorsun keşke benimki bıraksa da arkadaşına gitse
Kız sen şşmdi annenlere hasretsin die böle diyorsun da cnm o da kocasına hasret 😔

Anney gilde otur gez dolaş sende ne depresyona giriyorsun keşke benimki bıraksa da arkadaşına gitse
Kız sen şşmdi annenlere hasretsin die böle diyorsun da cnm o da kocasına hasret 😔
Eve ne zaman gidecez onu bilmiyorum 43 gün sonra geliriz geri diyordu diken üstünde oturuyorum
43 gün mü? 😱Ay cnm yanlıs anlama bu tamamen bnm düşüncem ama 43 gün haber alamazsam ben adamdan öldü diye ilan verir nikahı düşürürüm ewe sokmam onu ☺️🤦‍♀️allah ım sana sabır versin gercekten bnm böle sorumsuzluklara inan tahmülüm yok 😔

Eve ne zaman gidecez onu bilmiyorum 43 gün sonra geliriz geri diyordu diken üstünde oturuyorum
43 gün mü? 😱Ay cnm yanlıs anlama bu tamamen bnm düşüncem ama 43 gün haber alamazsam ben adamdan öldü diye ilan verir nikahı düşürürüm ewe sokmam onu ☺️🤦‍♀️allah ım sana sabır versin gercekten bnm böle sorumsuzluklara inan tahmülüm yok 😔

Son düzenleme:

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Biz de aynı memleketliyiz hatta akrabayız. Ben kaynanamda rahat edemiyorum eşimde edemiyor hoş sesi çıkmasa da. Beni annemlere bırakır o annesinde kalır 15 gün kalacaksk eğer istediğim zaman giderim istemezsem hiç gitmem haaa aramam da sormamda umruma da gelmez valla ben bıraktım o işleri şehir değiştirip gezmeye bile gidiyor banane ne hali varsa görsün 🥳🥳🥳🥳

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Sende o zaman nerde ne yaptığını söyleme arama aramıyorsa sorma sormuyorsa bi düşünür ya bu kadın niye böyle oluyor diye bak o zaman nasıl tutuşur gez aradığında dışardayım de sonra konuşuruz de merak ettir iyice telefon mu ediyor 2 3 arama sonra aç işlerim vardı de ne işin olduğunu söyleme o zaman bak yanından bi gram ayrılır mı şahsen ben gezip tozmaya gidip umursamadan da geri gidiyoruz diyen insanı hiç umursamam keyfime bakarım valla ne depresyona gircem o zaman nerde eğlence orda ben ohh oturup onun stresine gireceğime böyle de eğlenirim.
Eve geldik konusmuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar