Depresyondayim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Depresyondayim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,637 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Depresyondayim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Memlekete gelip beni annemlere bırakıp bekar gibi takılan kocaya karşı cildircam tek takılsin naparsa yapsın dedim ama aklıma geldikçe deliriyorum
Eşinle konustun mu cnm bu durumu yani neden seni tek bırakıyo anlayabildin mi. Bi de eşin kac yasında sen kac yasındasın. Ayrıca ne kadarlık evlisiniz. Hani erkekler hec olgunlasıyorlar eger yası küçükse ne bilim 30 yas altı faalan hemen arkadaslarından aileainden kopmasını bekleme biraz gec kopuyorlar

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Eşinle konustun mu cnm bu durumu yani neden seni tek bırakıyo anlayabildin mi. Bi de eşin kac yasında sen kac yasındasın. Ayrıca ne kadarlık evlisiniz. Hani erkekler hec olgunlasıyorlar eger yası küçükse ne bilim 30 yas altı faalan hemen arkadaslarından aileainden kopmasını bekleme biraz gec kopuyorlar
33 yaşında memlekete geldik beni annemlere bıraktı napti nerde hiç bilmiyorum ne zaman eve döneceğiz bu konu hakkında bilgim yok

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anney gilde otur gez dolaş sende ne depresyona giriyorsun keşke benimki bıraksa da arkadaşına gitse
Buda ben işte 😂😂beni de anneme bıraksın da nereye gidiyorsa gitsin derim ama seninki de olmuyo Bcm o geziyo mu sende çık gez o aramıyo mu sende arama umursama ne kadar peşine düşersen o kadar devam eder o seni bebeğini merak etsin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Buda ben işte 😂😂beni de anneme bıraksın da nereye gidiyorsa gitsin derim ama seninki de olmuyo Bcm o geziyo mu sende çık gez o aramıyo mu sende arama umursama ne kadar peşine düşersen o kadar devam eder o seni bebeğini merak etsin
Hiç deme kız umursamam bende gezerim dolaşırım hiç umrum bile degil depresyona ne girecem o girsin, 😂😂😂

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Gidiyor evet aynı şehirde ayrı evde ve iletişimin yok sadece eve gideceğimiz zaman eve geçiyoruz diyor

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Memlekete gelip beni annemlere bırakıp bekar gibi takılan kocaya karşı cildircam tek takılsin naparsa yapsın dedim ama aklıma geldikçe deliriyorum
Canim her kesin bi prablemleri var hamilrlik doneminde kadinlar daha cok ilgi sevgi beklerler fakat erkekler bunu his etmez bende kocamdan ilgi bekliyroum tinda yok bow yere bebeymize zarar ediyoruz off
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anney gilde otur gez dolaş sende ne depresyona giriyorsun keşke benimki bıraksa da arkadaşına gitse
Aynen yaa benide aneme biraksin diyicem amma 2 aydir gormuyorum annemleri 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar