Derdim bir değil bin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Derdim bir değil bin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim bir değil bin
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ozgul

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar doğurmama üç gün kaldı ev sahibi çık diyor hayret ediyorum böyle insanlara bu halimle nasıl çıkayım iyileşemem diyorum kızım evlencek oturcak diyor sezeryan olacağım bir de nasıl ev bakayım o halimle
Vicdansız insanlar hala var ve çoğalmaya devam ediyor rabbim ıslah etsin inşallah
Sizinde yardımcınız olsun inşaallah canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu kiracılar hep böyle geçende ablami da bu yalanla çıkardı oğlum evlenecek diye ablam dedi konu kirayı yükseltmekse ne kadarsa veririm yok ev buldu cıktı baska kiracı bulup koymuş uçuk bir fiyatla hemde kiracı olmak zor gerçekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asenam senin postun altina cevao yazdim niye cevao vermedin 😔🤣
Balım ben de şimdi sana yazacaktım Hatta cevap verdim Hatta uzuncana makale yazdım sen cevap vermedin

Bu kiracılar hep böyle geçende ablami da bu yalanla çıkardı oğlum evlenecek diye ablam dedi konu kirayı yükseltmekse ne kadarsa veririm yok ev buldu cıktı baska kiracı bulup koymuş uçuk bir fiyatla hemde kiracı olmak zor gerçekten

Vallahi ben buraya ilk 1600'e girdim ocakta 2 700 yaptı bilmiyorum gelecek olan ocakta kaç yapar

Vallahi ben buraya ilk 1600'e girdim ocakta 2 700 yaptı bilmiyorum gelecek olan ocakta kaç yapar
Sen iyileşirsin şimdi ev taşımak çok kolay diyor bide

Amin

Amin
Kontratınız yok mu canım Sözleşmeniz

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.