Derdim bir değil bin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Derdim bir değil bin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,031 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim bir değil bin
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğurmama üç gün kaldı ev sahibi çık diyor hayret ediyorum böyle insanlara bu halimle nasıl çıkayım iyileşemem diyorum kızım evlencek oturcak diyor sezeryan olacağım bir de nasıl ev bakayım o halimle
Öyle bir durumda ihtarname çektirip öyle çıkın eğer kanıtlarsanız yeni kiracı aldığını büyük tazminat öder size

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğurmama üç gün kaldı ev sahibi çık diyor hayret ediyorum böyle insanlara bu halimle nasıl çıkayım iyileşemem diyorum kızım evlencek oturcak diyor sezeryan olacağım bir de nasıl ev bakayım o halimle
Ah canım benim Allah yardımcın olsun kıyamam inşasllah iyi biyer bulursun❤️ vicdansız işde napalım

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir durumda ihtarname çektirip öyle çıkın eğer kanıtlarsanız yeni kiracı aldığını büyük tazminat öder size
Malesef hep elden verdirdiler kirayı şimdiye kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım benim Allah yardımcın olsun kıyamam inşasllah iyi biyer bulursun❤️ vicdansız işde napalım
İnşallah

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.