Sorum var derdim var ablalar yardim lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan derdim var ablalar yardim lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,549 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı derdim var ablalar yardim lutfen
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Asra

Kayıtlı Üye
rank
aşırı kafaya taktım ablalarım.bebegim 3 aylik sırt üstü yatmaktan.kafasinin arkasi düzlesti.kötü göruntu oldu.sola hafif yamuk bide.bu durumda olupta sonra toparlanan varmi.ve kac ayda toparlanir .kafayi yiycem bilgi lutfen ağliycammm😔🤲🤲🤔🤒
Cnm netten bebekler için yastık var kafa düzleştirici diye gevyr snrm bnm bir arkdsm kullandı bebeginin sağa yatmakdan çok yamuk olmusdu duznli kullandı geçti stres yapma cnm.ondan al

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
aşırı kafaya taktım ablalarım.bebegim 3 aylik sırt üstü yatmaktan.kafasinin arkasi düzlesti.kötü göruntu oldu.sola hafif yamuk bide.bu durumda olupta sonra toparlanan varmi.ve kac ayda toparlanir .kafayi yiycem bilgi lutfen ağliycammm😔🤲🤲🤔🤒
Cnm şimdiden önlem al.duzelir korkma daha tazecik .. onlara uygun yastıklar oluyor onu yan yatir izin verme sırt üstü uyumasina

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum inşallah düzelir hep aynı yöne yatırmayip dikkat et her uyuttugunda kafasını farklı çevir daha kafasi yumuşak tam şekil almadan önlemini al dikkat et düzelmesi senin elinde

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebislwr daha su gibi şimdi surekli yan yatir bir süre sonra düzelicektir zaten kusma riskine karşilikta doktorlar yan yatirmayi tavsiye ediyor zamanla düzelir insallah

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
tamam
Kuzum inşallah düzelir hep aynı yöne yatırmayip dikkat et her uyuttugunda kafasını farklı çevir daha kafasi yumuşak tam şekil almadan önlemini al dikkat et düzelmesi senin elinde. tamam abla cok saol
Cnm netten bebekler için yastık var kafa düzleştirici diye gevyr snrm bnm bir arkdsm kullandı bebeginin sağa yatmakdan çok yamuk olmusdu duznli kullandı geçti stres yapma cnm.ondan al
abla ondan var artik yatirsam ona duzelirmi
Cnm bebislwr daha su gibi şimdi surekli yan yatir bir süre sonra düzelicektir zaten kusma riskine karşilikta doktorlar yan yatirmayi tavsiye ediyor zamanla düzelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

tamam

abla ondan var artik yatirsam ona duzelirmi
tamam ablam cok saol

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Neden düz yatırıyosnki yan yatrmak hem faydalı hem bu tarz skntlar olmaz. Pozsyn değştr sürekli sağa sola yatır bide yastklar var düz kafa yastğı ondan alablrsn doktora gittiğndede danş sor bide.

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
Neden düz yatırıyosnki yan yatrmak hem faydalı hem bu tarz skntlar olmaz. Pozsyn değştr sürekli sağa sola yatır bide yastklar var düz kafa yastğı ondan alablrsn doktora gittiğndede danş sor bide.
abla ne bileyim ilk yan yatiriyordum.biri dedi yasyiga yatir kusarsa geri gitmesin dedi.🥺🥺😢keske hep yan yatirsaydim pişmanim

svl_ynk

Kayıtlı Üye
rank
abla ne bileyim ilk yan yatiriyordum.biri dedi yasyiga yatir kusarsa geri gitmesin dedi.🥺🥺😢keske hep yan yatirsaydim pişmanim
Hangi akıllı yastığa yatır dediki. 1 yaşından önce bebeklerde yastık önerilmiyor cnm. Eğer kusmasın diyorsan reflu yataklari var o iyi oluyor. Düz kafa yastıkları var ondan al bi tane yada alamazsan bebeği yan yatır kafasının arkasına katlayarak bi havlu falan biseykoy cevirem3sin kafasinj sabit tutsun. Her yatirdiginda başka bi tarafa yatır aynı şekilde destekli düzelir sakın korkma olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar