Derdim var arkadaşlar yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Esra Muhammet tarafından oluşturulan Derdim var arkadaşlar yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,068 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim var arkadaşlar yardım edin
Konbuyu başlatan Esra Muhammet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra Muhammet

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bende de mantar vardı sanırım günlük ped kullandığım için böyle oldum artık kullanmıyorum dört aydır falan ins duzelcem sende doktorunu dinle geçer Allah'ın izniyle tekrarlaması olası cunku

Esra Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bende de mantar vardı sanırım günlük ped kullandığım için böyle oldum artık kullanmıyorum dört aydır falan ins duzelcem sende doktorunu dinle geçer Allah'ın izniyle tekrarlaması olası cunku
Bebeğe zararliymis ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğe zararliymis ama bir ilacı varmış ama hiç bir işe yaramamis ben bu akut vajinit enfeksiyonunu 6 ay önce geçirmişim oda pozitif çıkmış ben ne yapacam yani bebeğe zarar veriyor mu doktor bebeğin beynini büyütür dedi sonra kalbini durdurur dedi ben çok korktum 😢😢😢😢

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah dünden beri gözyaşı dökmekten harap oldum erzuruma gidecez ikili test için birde bu sorunu gosterecez
😪😪 Tahmin edebiliyorum ne kadar üzüldüğünü bana da düşer bebek demislerdi bende öyle ağlardım Allah düşündüğünü sana yaşatmasın bir sorun olmasın inşallah 🤲 rabbim seni de bebeğini de esirgesin

Esra Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
😪😪 Tahmin edebiliyorum ne kadar üzüldüğünü bana da düşer bebek demislerdi bende öyle ağlardım Allah düşündüğünü sana yaşatmasın bir sorun olmasın inşallah 🤲 rabbim seni de bebeğini de esirgesin
Amin inşallah kardeşim benim daha ilk zaten 2 düşük yaptım allah'ım başka kimseye göstermesin bu acıyı gostermesin

Tüm sayfalar yüklendi.