Derdim var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Derdim var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,050 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim var kizlar
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Yaptm defalarca kizim perisan oldu ailem ikinci hemen yapma dediler cok karsi ciktilar ama oldu hic kimseye birsey de diyemiyorm ailemde madem kocan boyleydi niye yaptn diyecekler

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama o oyle demiyor iste memnun etmiyorsun beni diyo akli sadce seyde baska birseyde degil benle isini görsün ben onun icin dunyalara bedelim ama isi gorulmesin ne yaparsan yap nankore bos

Ama o oyle demiyor iste memnun etmiyorsun beni diyo akli sadce seyde baska birseyde degil benle isini görsün ben onun icin dunyalara bedelim ama isi gorulmesin ne yaparsan yap nankore bos

Umrunda mi sanki kiziyla bile ilgilenmiyordu son zamanlarda surekli elinde telefon okey oynuor kizi gidiyor baba oyun oynayalim kizin yuzune bakmiyor ya yatyor ya telfonda yada disarda arkadaslari ile oynamaya çıkardı yuzumuze bakmiyordu onun istedigi ben ona para getirim ne zamn isterse vereyim yani baska bisi degl
Allah islah etsin ne diyim ya yazık valla böyle adamdan koca olmazda çocuklar var işte

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Yaptm defalarca kizim perisan oldu ailem ikinci hemen yapma dediler cok karsi ciktilar ama oldu hic kimseye birsey de diyemiyorm ailemde madem kocan boyleydi niye yaptn diyecekler

Umrunda mi sanki kiziyla bile ilgilenmiyordu son zamanlarda surekli elinde telefon okey oynuor kizi gidiyor baba oyun oynayalim kizin yuzune bakmiyor ya yatyor ya telfonda yada disarda arkadaslari ile oynamaya çıkardı yuzumuze bakmiyordu onun istedigi ben ona para getirim ne zamn isterse vereyim yani baska bisi degl
Zor valla rabbim sana sabir versin

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Hep mi erkekler ilgi alaka bekler ya anlamıyorum.😡Biz neyiz bizde ilgi bekliyoruz kocalrımızla güzel güzel vakit geçirip evliliğimizi doya doya yaşamak istiyoruz ama olmuyor malesefff. Benim eşimin tlfon şifresini yıllardır bilmiyorum benimde eşim aldattı hemde kaç keresinde her seferinde ona olan sevgimden affettim ona zerre güvenim olmamasına rağmen. 3 kez düşük yaptım bu sene hamile kaldım şükür her şey iyi gidiyor. Ama eşim de bana hamile kaldıktan sonra çok ilgisiz olmaya başladı. Elinde Bi telefon sürekli oyun oynuyor (pubg) kaç kez tartıştık bu konuda ama halen aynı. Vaz geçmek kolay değil vazgeçilmiyor sırf ailemizin yüzünü yere eğmemek için onları da kendi derdimize üzmemek için. Allah yardımcımız olsun. Çok zor ve kötü bi şey gerçekten

Hep mi erkekler ilgi alaka bekler ya anlamıyorum.😡Biz neyiz bizde ilgi bekliyoruz kocalrımızla güzel güzel vakit geçirip evliliğimizi doya doya yaşamak istiyoruz ama olmuyor malesefff. Benim eşimin tlfon şifresini yıllardır bilmiyorum benimde eşim aldattı hemde kaç keresinde her seferinde ona olan sevgimden affettim ona zerre güvenim olmamasına rağmen. 3 kez düşük yaptım bu sene hamile kaldım şükür her şey iyi gidiyor. Ama eşim de bana hamile kaldıktan sonra çok ilgisiz olmaya başladı. Elinde Bi telefon sürekli oyun oynuyor (pubg) kaç kez tartıştık bu konuda ama halen aynı. Vaz geçmek kolay değil vazgeçilmiyor sırf ailemizin yüzünü yere eğmemek için onları da kendi derdimize üzmemek için. Allah yardımcımız olsun. Çok zor ve kötü bi şey gerçekten
Üstelik ben birde Kayınvalidé, kayınpeder yanındayım😕

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde öyleydi seni çok iyi anlıyorum bede yakaladım sana hakkımı helal etmiyorum dedim sonra işten çıkardılar 8 ay işsiz kaldı ben çalıştım eve baktım. 2 kere yakaladım. İlgilenmiyormusum onunla sabah 8 akşam 7 çalışıyorum işten eve gel yemek yap sofra kur topla çamaşırları yıka as derken dinleniyorum bile ilgilenmiyorum diye gözü kaymış. şuan iyi durumu konuştuğu yok ama oyun oynuyor sürekli doğum günümü bile unuttu. Allah ıslah etsin diyeyim ne denirki

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun aksamdan beri hic iyi degilim hamile kaldigimdan bu yana esimin gozu surekli disarda hamile oldugumu ogrendigim zaman 6 cm kisim oldugunu da ogrendim ve doktorum kesinlikle iliskiden uzak durmami istedi patlarsa benim icin de bebek icinde iyi degil diye ben bunu anlayissiz kocama anlattm anlamdi ona ragmen haftada en az 1 kerede olsa onu mutlu ediyordum ama degmezmis her iki gunde bir baskasiyla konuştuğunu yakaladim dun aksam eve gec geldi yarim saat cok supheci hareketleri vardi bende sokga ciktim oyle onun gelecegi yere dpgru yürüdüm bir de baktim esim disarda otryor telfnla oynuyor ve ben onu isten ciktiktan sonra tam bir saat whatshptan kontrol ediyorm surekli cevrimici biriyle konuşuyor eve geldi telfnu aldim telfnda kadin numaralari bide konusmus ve silmeyi unutmus normal mesajdan gordum ustunr bana saldırıyor yaptgi boku benim ustume atyor sen beni memnun etmiyorsun sende karimisin gibi seyler ben onun icin kendi saglimi dusunmeden ise gittim sadce onun icin hemde market isi ben ne yapayım kizlar lütfen yardimci olun biraz rahatladim size anlatrken az once telfnuna gireym dwdim tekrardan sifresini degistrmis
Sen hamileyken bunu yapiyosa hic affetme ona cocuk vereceksin seni el ustu tutmasi gereken yerde soz ve davranislariyla kucumsuyorsa asla affetme bugun yapan yarinda yapar

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde öyleydi seni çok iyi anlıyorum bede yakaladım sana hakkımı helal etmiyorum dedim sonra işten çıkardılar 8 ay işsiz kaldı ben çalıştım eve baktım. 2 kere yakaladım. İlgilenmiyormusum onunla sabah 8 akşam 7 çalışıyorum işten eve gel yemek yap sofra kur topla çamaşırları yıka as derken dinleniyorum bile ilgilenmiyorum diye gözü kaymış. şuan iyi durumu konuştuğu yok ama oyun oynuyor sürekli doğum günümü bile unuttu. Allah ıslah etsin diyeyim ne denirki
Hangi oyun bu oyun

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Canim benm onlar derdi baska hep karilardan yuz bulmuyorlar ya gozleri hemen bskasina kayar hep bu oyunlardaki kadinlar onlari bastan cikaran

Seni cok iyi anlıyorum canim benim de kayinpederim vardi ayzeymir hastasiydi ben bakmak istemiyordum evi var karisi var diye neredeyse 1 sene ayri kaldik esimle kizim icin barıştim ailem beni gondrrmiyordu zorla geldim kizim icin hep geldim kayinpeder vefat etti simdi hersey yolundayken simdide bu seyleri ortaya cikti napcam bilmiuorm bi yuzum gulmedi ya

Seni cok iyi anlıyorum canim benim de kayinpederim vardi ayzeymir hastasiydi ben bakmak istemiyordum evi var karisi var diye neredeyse 1 sene ayri kaldik esimle kizim icin barıştim ailem beni gondrrmiyordu zorla geldim kizim icin hep geldim kayinpeder vefat etti simdi hersey yolundayken simdide bu seyleri ortaya cikti napcam bilmiuorm bi yuzum gulmedi yaa

Seni cok iyi anlıyorum canim benim de kayinpederim vardi ayzeymir hastasiydi ben bakmak istemiyordum evi var karisi var diye neredeyse 1 sene ayri kaldik esimle kizim icin barıştim ailem beni gondrrmiyordu zorla geldim kizim icin hep geldim kayinpeder vefat etti simdi hersey yolundayken simdide bu seyleri ortaya cikti napcam bilmiuorm bi yuzum gulmedi yaa

Hakkımızı nerde ödeyecekler aceba çok merak ediyorum. Onların da eyvah dediği gün gelir ama İnşaAllah o zmn herşey için çok geç olmaz. Ah bu erkekler. Biz neden onların yaptığını yapmayıp onlara sadık kalıyorız

Hangisi olacak pubg basta geliyo sonrasinda okey birsuru online oyunlar var hepsi cok tehlikeli
O pubg zatwn eşleri birbirinden soğutan onlar oyun oynuyor biz ise Bi köşede

Tüm sayfalar yüklendi.