Derdimiz Yemek menüleri alayim🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Derdimiz Yemek menüleri alayim🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,898 kez görüntülenmiş, 208 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Derdimiz Yemek menüleri alayim🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum nolacak böyle eşin daha birşey demiyorum😏
Yok kuzum demiyor hiç birşey demiyor hatta, ya insan bı sorar derki geldiler ne diyorsun yada bunlar burda belki rahatsız oluyorsun dur hastasın biraz daha idare et giderler dese anlarım ama adamın umrumda değil kıkını çıkarmıyor
Öyle valla ne yapayım gerçekten 10 Kasım'da doğmuşum ama babam çalışmadan dönünceye kadar altı aylık olmuşum o yüzden Mayıs 1 yapmış kimlikte 😂
O zmaan gecmis doğum gunun kutlu olsun ama babanın yazdırdığı 🤭🤭❤❤❤
[/QUOTE]
Teşekkür ederim canım ❤️ 😂😂 birileri 10 Kasım'da birileri 1 Mayıs'ta Kutlar😂 ama eşim ikisinde de kutlamaz🙍🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen nasılsın
Valla kuzum ben bugün sadece soslu makarna yaptım yanına da sarımsaklı ayran eşimde yok kızımda uyuyor afiyetle de yedim 🤭🤣 anam hergün hergün teferruatlı yemek yapmaktan bıktım ya 🙄😂
İyiyim çok şükür canım sen nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok kuzum demiyor hiç birşey demiyor hatta, ya insan bı sorar derki geldiler ne diyorsun yada bunlar burda belki rahatsız oluyorsun dur hastasın biraz daha idare et giderler dese anlarım ama adamın umrumda değil kıkını çıkarmıyor
O zmaan gecmis doğum gunun kutlu olsun ama babanın yazdırdığı 🤭🤭❤❤❤
Teşekkür ederim canım ❤️ 😂😂 birileri 10 Kasım'da birileri 1 Mayıs'ta Kutlar😂 ama eşim ikisinde de kutlamaz🙍🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim çok şükür canım sen nasılsın
[/QUOTE]
Amannn eşlere bakma sen kimisi kutlar kimisi kutlamaz boşver

Tüm sayfalar yüklendi.