Dertleşmek istedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Dertleşmek istedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,507 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Dertleşmek istedim
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla varya dünyanın çivisi çıkmış kimse kimsenin umrunda değil. Kızm evde durumun var mı yapabilir misin yafa elinden geleni yap deme yok bu devirde millet ekmeği zor alıyor bir de kebap mı yap dedi kaç kişi gelevek nasıl o kebabı yetiştireceksim 🤦🏻‍♀️
Çok doğru aileden biri bunu yaparsa el seni düşünür mu hiç canım sende anne sende şunu yap getir de çekinme hiç en azından yaradım etsin sipariş vermesini biliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok doğru aileden biri bunu yaparsa el seni düşünür mu hiç canım sende anne sende şunu yap getir de çekinme hiç en azından yaradım etsin sipariş vermesini biliyor
Aynen öyle katılıyorum valla de anne sende böyle böyel yap zaten hamileyim vs diye yapsın getirsin 🤦🏻‍♀️

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar biraz içimi boşaltmak istedim sorun eşimin ailesi hiç onu düşünmüyorlar zamanında eşimin abisi eşimin adına borc götürmüş ödememiş eşim mecbur kaç yıldır kendisi ödüyor 9 aydır evliyiz hala ödüyor zorluklarını ben görüyorum ayrı yaşıyoruz tek başına her şeye yetişmeye çalışıyor anneside yalnız o biri oğluna taraf yalnız ona yardım ediyo ailesini geçindiriyor
Yarında eşimin akrabaları ilk kez gelecek kaynanam kebap yaparsan demiş bende 28 haftalık hamileyim hiç düşünmüyor çocukları olacak geçimleri zor para lazım.konuk severim lakin hamileyim şimdi banada çok zor eltime dedim sağolsun gelib yardım edecek ama ne kadar olmasada kendi düzenim var her şeyi kendim biliyorum bişeyde söyleyemiyorum yalnış düşünürler yinede Allah yardımcımız olur diyorum
Allah yardımcın olsun kuzum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım en kötüsü evlatlar arasında ayrımcılık yapmak ben kendi ailemde böyle birşey görmedim gelip burda gördüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim hiç haberim yokken eşime söylemiş oda tamam demiş o yüzden eşim kötü duruma düşmesin diye bişey söylemiyorum yoksa izin vermezdim asla 2 kere kendi bildiyimi yapmışdım bu 2sindede o hamileliyimden yararlandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim hiç haberim yokken eşime söylemiş oda tamam demiş o yüzden eşim kötü duruma düşmesin diye bişey söylemiyorum yoksa izin vermezdim asla 2 kere kendi bildiyimi yapmışdım bu 2sindede o hamileliyimden yararlandı
Anladım cnm sıkma canını

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar biraz içimi boşaltmak istedim sorun eşimin ailesi hiç onu düşünmüyorlar zamanında eşimin abisi eşimin adına borc götürmüş ödememiş eşim mecbur kaç yıldır kendisi ödüyor 9 aydır evliyiz hala ödüyor zorluklarını ben görüyorum ayrı yaşıyoruz tek başına her şeye yetişmeye çalışıyor anneside yalnız o biri oğluna taraf yalnız ona yardım ediyo ailesini geçindiriyor
Yarında eşimin akrabaları ilk kez gelecek kaynanam kebap yaparsan demiş bende 28 haftalık hamileyim hiç düşünmüyor çocukları olacak geçimleri zor para lazım.konuk severim lakin hamileyim şimdi banada çok zor eltime dedim sağolsun gelib yardım edecek ama ne kadar olmasada kendi düzenim var her şeyi kendim biliyorum bişeyde söyleyemiyorum yalnış düşünürler yinede Allah yardımcımız olur diyorum
Bu zamanda kebap mı millet geçim derdine düşmüş misafire normal yemek yapılsa yada pasta börek yetmez miymiş yada sen ne yapacağını bilirsin sana menüyü vermek nedir yaa. Bide gebe halinde yuh ve zaten şu evlat ayıran insanları anlamıyorum hiç 😏 Allah'ım yardımcın olsun da yanlış düşünür diye de kendi canını zora sokma bugun susarsan hep susmak zorunda kalırsın benim fikrim bu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar