Sorum var Dertlesmek istiyorum. Biraz beni dinlicek birileri lazim bana🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Dertlesmek istiyorum. Biraz beni dinlicek birileri lazim bana🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 112 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dertlesmek istiyorum. Biraz beni dinlicek birileri lazim bana🥺🥺
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlatim söyleyin benmi abartiyom🥺cocuklar ev is hep bende esim hep calisiyo evde olsada hayri yok biraz ustumden al yardim et diyom yok üzüluyom halim yok cocuklari oynamaya getirdim hersey benim üstümde bayilcak gibiyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hic destegi yok bana hicccc

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bendede durumlar aynı şimdi ne yapıyorum evde 2 eşya varsa hepsini 1 taneye indiriyorum temizlik daha kolay oluyor, oyuncaklar 10 taneyse 3 tane koyuyorum ortaya, oğlum zaten sürekli peşimde aşırı hiperaktif arkamı dahi dönemiyorum bişey kırıp parçalıyor çünkü. Eşim gelince çocuğu da emanet edemiyorum çünkü bakmıyor çocuk kendine zarar veriyor oğlanı mutfağa alıp kapıyı kapatıp önüne kaşık tabak koyup dolaptaki magnetleride uzanacağı yerlere dizip yemeği yapıyorum.

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlatim söyleyin benmi abartiyom🥺cocuklar ev is hep bende esim hep calisiyo evde olsada hayri yok biraz ustumden al yardim et diyom yok üzüluyom halim yok cocuklari oynamaya getirdim hersey benim üstümde bayilcak gibiyim

Valla bizde aynı durumdayiz canım varlığı yokluğu bir hatta yokluğu daha yararlı onlarada bişey diyemiyorum gerçekten dışarda iş hayatı çalışma fiziksel yorgunluk kafa yorgunluğu onlarada zor gerçekten

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bütün eşler öyle daha doğrusu erkeklerin geneli böyle yani biz kadınlar her şeyin üstesinden geliriz sabrederiz evin bütün yükünü biz çekeriz çünkü biz anneyiz🥴hasta olsak bile mecburen kalkıp cocugumuza yemek vermek altını değiştirmek zorundayiz🥴onlarin yapısı böyle canım inan benim eşimde öyle akşam eve gelince çocuklar biraz gürültü yaptımı bana onlari uyutmami söylüyor fazla kalabalığa gelemiyo biraz oynar onlarla sonra hemen sıkılır 🥴🥴😏 eşimle tartissak bile yalnız bi odaya çekilip trip bile atamıyorum çocuklar agliyo onlarla ilgilenmek zorundayım çünkü 🥴🥴

Ah kuzum kendini değil beni anlattın resmen, hatta sen gene iyisin benim senden fazlam var ,sen hiç değilse kendi evinin işini yapıyorsun kendi çocuklarına bakıyorsun,ben hem kendi evimin hem kaynanamın evinin işini yapıyorum hem Kendi çocuklarıma hem kaynanmin yanında baktığı çocuk var ona bakıyorum,üstelik bı aferin bile yok ,lafa gelince kaynanam bakıyor ona.
Kaynanamın kendine hayrı yok sadece tuvalete gidip gelebiliyor, herşeyi ben yapıyorum ama hiç takdir teşekkür yok .arada teşekür eder sadece oda laf olsun diye sanırım .
Bende bazen hatta çoğu zaman bunalıyorum herkesten herşeyden nefret ediyorum, kaynanamın diğer çocukları ve gelinleri nasıl karaktere kişiliğe sahip olduklarını anlatmaya kalksam sabah olur sanırım,ama yinede geldiklerinde hoş karşılamak zorundayım çünkü aynı evdeyiz kaynanmla yani değiliz ama öyle sayılır Kendi evime yatmadan yatmaya geçeriz.sevdigime ve sevmediğime hizmet ediyorum, üstelik arkamdan neler neler söylüyorlar bı bilsen, herşeye rağmen haberin yokmuş gibi davranıyorum,ah canım ahh şu postunla yaralarımı destin.biraz uzun oldu kusura bakma

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizde aynı durumdayiz canım varlığı yokluğu bir hatta yokluğu daha yararlı onlarada bişey diyemiyorum gerçekten dışarda iş hayatı çalışma fiziksel yorgunluk kafa yorgunluğu onlarada zor gerçekten
Canım hayat onlarada zor ama bizde robot deiliz ki onlar eve gelip dinleniyor hatta benim eşim iş çıkışı çoğu zaman gece yarısına kadar dışarda takiliyo okeye gidiyo kafa dagitiyo ee bizimde ihtiyacımız var ama bizde ne tatil var ne bişey gece gündüz çocuk bakıyoruz ev işi çamaşır bulaşık temizlik...misafir varda var bizde yoruluyoruz ama çocuklar onların da çocuğu onlarda belirli vakitlerini onlarla geçirmek zorundalar diye düşünüyorum.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Emin ol çalışmak ev hanımlığından daha kolay

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar