Detaylı ultrason böbrek büyümesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hildem tarafından oluşturulan Detaylı ultrason böbrek büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,504 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason böbrek büyümesi
Konbuyu başlatan Hildem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hildem
E

Ecitah

Guest
Şuan benim bebeğiminde 22. Haftada böbrekleri 7mm detaylı ultrasonda farkettik nipt testi yaptırdım sonuç bekliyorum dua edin lütfen 😔

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Bnm oğlumda böbrek büyümesi vardı doğuma kadar büyüdü böbrekleri
Büyüdü derken daha mı kötü oldu 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan benim bebeğiminde 22. Haftada böbrekleri 7mm detaylı ultrasonda farkettik nipt testi yaptırdım sonuç bekliyorum dua edin lütfen 😔
Neden test yaptırdınız ? Başka bulgu var mıydı ?

Benimde aynı kaç haftalıksınız acaba benim 6mm 29 haftalık tı
21 haftalık -4 gündüm detaylı usg söyledi doktor .Ama hiç önemsemedi anlık olabilir dedi.Kendiliğinden geçiyor erkek bebeklerde oluyor böyle şeyler diye belirtti.Sınır 4 mm bizimki 4.1 mm çıktı ama ben int 10 mm kadar kendiliğinden geçtiğini okudum .Yarın kontrolüm var en kötü sünnet erken olacakmış.Sizin geçti mi durum ?

M

Meryemm

Guest
Büyüdü derken daha mı kötü oldu 😢

Neden test yaptırdınız ? Başka bulgu var mıydı ?

21 haftalık -4 gündüm detaylı usg söyledi doktor .Ama hiç önemsemedi anlık olabilir dedi.Kendiliğinden geçiyor erkek bebeklerde oluyor böyle şeyler diye belirtti.Sınır 4 mm bizimki 4.1 mm çıktı ama ben int 10 mm kadar kendiliğinden geçtiğini okudum .Yarın kontrolüm var en kötü sünnet erken olacakmış.Sizin geçti mi durum ?
Malesef bende 34 haftalıgım şuan dogum dan sonra belli olur dediler kimisi kendiliğinden düzeliyormuş gönlünü ferah tut ilk duyduğumda bende çok endişelendim ama takdir ilahi benim 2ci bebeligim oglum da böyle bişey olmamıştı cok geçmiş olsun

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bende 34 haftalıgım şuan dogum dan sonra belli olur dediler kimisi kendiliğinden düzeliyormuş gönlünü ferah tut ilk duyduğumda bende çok endişelendim ama takdir ilahi benim 2ci bebeligim oglum da böyle bişey olmamıştı cok geçmiş olsun
İki böbrek mi ? Ölçümleri nasıl ilerledi ?
İnşallah şeninde doğuma kadar geçer ikimizinde canım 🙏🏻

M

Meryemm

Guest
İki böbrek mi ? Ölçümleri nasıl ilerledi ?
İnşallah şeninde doğuma kadar geçer ikimizinde canım 🙏🏻
Benimde sağ böbreğinde 22 haftalıkken 4 mm Di 29 haftada 6 mm olmuştu 1hafta önce gittiğimde sormayı unuttum ilerlemişmi diye doktorda söylemedi zaten dogru dürüst bilgi vermiyordu devlet hastanesi oldugu için

1 buçuk ay öncesinde de bağırsak parlaklığı görünmüştü, şimdi kayboldu ama böbrek ile ilgili kalıtsal bir rahatsızlığa karşı önlem almak için birde içim rahat etsin diye yaptırdım

1 buçuk ay öncesinde de bağırsak parlaklığı görünmüştü, şimdi kayboldu ama böbrek ile ilgili kalıtsal bir rahatsızlığa karşı önlem almak için birde içim rahat etsin diye yaptırdım

Son düzenleme:

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sağ böbreğinde 22 haftalıkken 4 mm Di 29 haftada 6 mm olmuştu 1hafta önce gittiğimde sormayı unuttum ilerlemişmi diye doktorda söylemedi zaten dogru dürüst bilgi vermiyordu devlet hastanesi oldugu için

İnşallah temiz çıkar .Bende bugün gidip detaylı konuşacağım umarım geçmiştir ya da yanlış ölçmüştür de bu şüpheyle devam etmem

Bugün tekrar baktırdım.Büyüme artmamış doktorum bu değerim önemsiz olduğunu takılacak bir durum olmadığını belirtti.İnşallah haftası ilerledikçe eşitlenmiş olur.Evlatlaımızı sağlıklı sıhhatli kucağımıza almak nasip olsun 🤲🏼

Sonucun çıktı mı ?

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar