Detaylı ultrason ense kalınlığı😢

• Konbuyu başlatan Sssyyymm
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sssyyymm tarafından oluşturulan Detaylı ultrason ense kalınlığı😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason ense kalınlığı😢
Konbuyu başlatan Sssyyymm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipekdilan123

Esma

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 20 . Ve 24 haftalik bakıyorlar benimde ayın 5nde randevum usg için 21 haftalik oluyoruz ozman bizde. Haftaya tekrar gel dediyse net bı şekilde belli olur diye demiştir içini ferah tut üzüntü yapma bebeğin hissediyor çünkü. Allah'ın izniyle bişey çıkmaz 🤲

Butterflies

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 19 haftalık detaylı ultrasonumda bebeğimin bütün herşeyi normal ama ense kalınlığı 6 mm cıktı. Boyle birşeyle karsılasan varmı acaba nasıl bi yol izlediniz
Merhaba yeni gördüm sorunuzu ben de 30 haftalık gebeyim.21 haftada gittiğimde 6.5 görülmüştü ve çok yüksek denildi başka da sorunumuz yoktu organ gelişimi çok güzeldi.amniyosentez dediler ama ben yaptırmak istemedim.24. hafta kontrolnde ense kalınlığı 3 çıktı ama 5 aydan sonrakiler çok sağlıklı sonuç vermeyebilir dediler. Ümitle bekliyorum inşallah sağlıkla gelir evlatlarımız 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 19 haftalık detaylı ultrasonumda bebeğimin bütün herşeyi normal ama ense kalınlığı 6 mm cıktı. Boyle birşeyle karsılasan varmı acaba nasıl bi yol izlediniz
Neden 19. Haftada yapıldı detaylı canım en ideal 21 22. Haftalar diye biliyorum normalde bide 20den sonra yapılıyor neden erken yapıldı belki o yüzden öyle olmuş olabilir

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Etrafımda cok olumsuz seyler duydum bebeklere söylenen ama çok şükür sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiler bolca dua et canim bende 2 li test felan yaptırmadım cunku insaniz illaki uzuluyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.