Detaylı ultrason ne kadar?(Özel hastane?)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tugcemutlucannozz tarafından oluşturulan Detaylı ultrason ne kadar?(Özel hastane?) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,485 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason ne kadar?(Özel hastane?)
Konbuyu başlatan tugcemutlucannozz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilll

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Tamam aynı hastane benim 1 seneye yaklaştı 500 ü gecer demiştim sma 630 da çok fazla. Orada mı muayene oluyorsunuz yoksa sadece detaylı için mi gittiniz
Ben farklı bir özel hastaneye gidiyorum ama aslinda bölge hastanesi daha yakın bana birazda acildi işim bu yüzden orda sadece detaylıya girdim birbucuk ay oldu 630 girdim birazda bu pandemide fiyatlar çok yükseldi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben farklı bir özel hastaneye gidiyorum ama aslinda bölge hastanesi daha yakın bana birazda acildi işim bu yüzden orda sadece detaylıya girdim birbucuk ay oldu 630 girdim birazda bu pandemide fiyatlar çok yükseldi
Evet her ay 10 lira zam yaptılar 3 aylık hamileydim başladım oraya 100 liraydı muayene ücreti 160 lira ile doğuma gittim. O hastane eğer oranın takibindeki bi hastaysan indirim yapıyor ben 470 e yaptırdığımda indirimli tutardı %30 falan

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Nerde oturuyorsunuz bilmoyorum ama sultanbeylide saygı hastanesi var orda 400 TL diye duydum ben kendim başka yerde çektirdikten sonra duydum ama siz bi görüşün isterseniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet her ay 10 lira zam yaptılar 3 aylık hamileydim başladım oraya 100 liraydı muayene ücreti 160 lira ile doğuma gittim. O hastane eğer oranın takibindeki bi hastaysan indirim yapıyor ben 470 e yaptırdığımda indirimli tutardı %30 falan
Anladim siz belki ondan biraz daha uygun yaptırmış olabilirsiniz ben orda takipli değildim sadece detaylıya gittim oraya. Hayirlisi artık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar