Detaylı ultrason nedır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason nedır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason nedır
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşlar bu detaylı ultrason dediginiz nedir neden bu kadar pahalı kendi doktoruma gıttım 20.haftamda detaylıca baktı o degıl heralde biri benı aydınlatır mı 😊

Asel elıf

Kayıtlı Üye
rank
Doplor testi diye gecıyo benım de rahimde kanama alanım var doktorum yaptırman gerekıyo dedı ama cok pahalı devlet den de sıra alınmıyor bebegin ıc organlarında sıkıntı falan var mı diye bakıyorlar bıldıgım kadarıyla

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Doplor testi diye gecıyo benım de rahimde kanama alanım var doktorum yaptırman gerekıyo dedı ama cok pahalı devlet den de sıra alınmıyor bebegin ıc organlarında sıkıntı falan var mı diye bakıyorlar bıldıgım kadarıyla
Canım devletde doktor size gün vermiyormu evet bebeğin parmak sayılarına kadar bakıyolar canım detaylıca

Asel elıf

Kayıtlı Üye
rank
Canım devletde doktor size gün vermiyormu evet bebeğin parmak sayılarına kadar bakıyolar canım detaylıca
Gıttıgım hastanede yapılmıyor mus o yuzden doktorum Baska hastanede yaptırabilirsin demıstı. İlk hamılelıgımde 4 sene önce Zeynep Kamil e gidiyordum orda da doktorum sıra vermemişti kendın sıra al demıstı o zaman da sıra alamamıs tim ozelde yaptırmak zorunda kalmıs tim

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Gıttıgım hastanede yapılmıyor mus o yuzden doktorum Baska hastanede yaptırabilirsin demıstı. İlk hamılelıgımde 4 sene önce Zeynep Kamil e gidiyordum orda da doktorum sıra vermemişti kendın sıra al demıstı o zaman da sıra alamamıs tim ozelde yaptırmak zorunda kalmıs tim
Anladım canım Allah yardımcınız olsun 🤲🏻 detaylı ultrasyonda pahalı bildiğim kadarıyla

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşlar bu detaylı ultrason dediginiz nedir neden bu kadar pahalı kendi doktoruma gıttım 20.haftamda detaylıca baktı o degıl heralde biri benı aydınlatır mı 😊
Bebeğinizin kaval kemiğinden ayak parmağına ağzından küçük diline kadar incelendiği bir dönem önemlidir çünkü mesela yarık damak sendromu gibi bazı hastalıklarda erken teşhis edilmiş oluyor doğmadan anne karnında tedavisine başlanıyor

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar detaylı ultrasonu radyolog cekiyosa çektirmeyin. Kesinlikle perinatolog gormesi lazım. Bu işin uzmanlari radyologlar değil. O yüzden özel hastanelerden çok araştırma hastanelerini tercih etmelisiniz.

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin kaval kemiğinden ayak parmağına ağzından küçük diline kadar incelendiği bir dönem önemlidir çünkü mesela yarık damak sendromu gibi bazı hastalıklarda erken teşhis edilmiş oluyor doğmadan anne karnında tedavisine başlanıyor
Aynen dediğimiz gibi 20.haftamda doktorum parmaklarından ense kalınlığına kadar baktı ve banada uzun sürmüştü hatta serklaj oldum profil yanında oda kontrole gıttım de omurga kemiğine kadar detaylı baktı ve kac sayfalık bilgi kağıdı verdi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen dediğimiz gibi 20.haftamda doktorum parmaklarından ense kalınlığına kadar baktı ve banada uzun sürmüştü hatta serklaj oldum profil yanında oda kontrole gıttım de omurga kemiğine kadar detaylı baktı ve kac sayfalık bilgi kağıdı verdi
Aynen öyle mesela benim detaylıda gelilimine göre doğum tarihi 9 şubat dendi. Ama doktorum 15 şubat diyordu 8 şubat gecesi doğdu oğlum gelişimin birebir gözüktüğü bir görüntüleme biçimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar