Detayli ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Detayli ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detayli ultrason
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayii

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20+6 haftalık hamileyim detaylı ultrasonla bebeğimi yakından görmek istiyorum devlet hastaneleri detayli ultrason yapıyor mu ? Biz özele gidiyoruz bu arada bildiğim kadarıyla özeller biraz pahalı oluyormuş detayli ultrason da

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20+6 haftalık hamileyim detaylı ultrasonla bebeğimi yakından görmek istiyorum devlet hastaneleri detayli ultrason yapıyor mu ? Biz özele gidiyoruz bu arada bildiğim kadarıyla özeller biraz pahalı oluyormuş detayli ultrason da
Yapıyorlar İstanbul da yaşıyorsan bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi perinatoloji bölümü riskli gebelik ücretsiz olarak yapıyor çam sakura başakşehir şehir hastanesi yapıyor

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
İkiside yapıyor biri renkli ultrason veriyor diğeri renkli ultrason veriyorlar arada bi fark yok canım 🌸

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20+6 ym canm çarşamba günü bende özelde yaptiricam 350 TL kavacık fsm de Zeynep Kamil de yapiyo amaa 2 aydır randevu bulamadım bende

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
4 5 hafta sonraya benim de ayrıntılı ultrasonum var tıp fakültesine gidiyorum ben doktor bana çok önceden demişti o güne randevu al diye ama kesinlikle randevu yok. Ama fakültede profesor doktorun kendi ücretli şekilde yapıyomus 250tlymis sanırım daha olmazsa orda yaptırmayı düşünüyorum fakülte hastanelerini araştır bi istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar