Sorum var Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ipekipek0 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,140 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan ipekipek0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar 27. Haftaya girmek üzereyim şehir değişikliği sebebiyle doktorda değiştirmek zorunda kaldım. kendi doktorum detaylı ultrasona gerek duymadı gebelikte herhangi bir problem çıkmadı ama suanki doktorum yaptır yinede dedi sizce de geç olmadı mı hafta olarak düşünceniz nelerdir çok kafam karışık
Detaylı USG önemlidir yaptırmak lazım kaç haftalık gebesin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar 27. Haftaya girmek üzereyim şehir değişikliği sebebiyle doktorda değiştirmek zorunda kaldım. kendi doktorum detaylı ultrasona gerek duymadı gebelikte herhangi bir problem çıkmadı ama suanki doktorum yaptır yinede dedi sizce de geç olmadı mı hafta olarak düşünceniz nelerdir çok kafam karışık
Girmen gerekiyor çok onemli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normalde sezeryandan sonra 2 sene hamile kalmayın diyorlar ya acaba bebek hareket ettikçe senin dikiş yerlerin mi acıyor öyle aklıma geldi sen böyle yazınca
Yok kuzum benim dikiş yerlerim asla acımıyor 😂. Ama benim nazlı kız tekrardan ters dönmüş doktor şuan makat geliş ondan bu kadar ağrın var dedi bana 😂😂. 2 hafta önce baş gelişti döndüğü günden beri ağrılar peydah oldu . Yengem ve teyzem de sezaryan oldular ilk gebeliklerinde ama birinin aradan 15 ay geçtikten sonra ikinciyi doğurdu biri 15 yıl ikisinden de biliyorum onlar gebeliğin başından beri ağrı çekti ben benim prenses ters döndüğü günden beri ağrı çekiyorum 😂😂. Doktor eski halini alana kadar böyle ağrıların olur korkma dedi dönmezse de yapacak bir şey yok dedi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum benim dikiş yerlerim asla acımıyor 😂. Ama benim nazlı kız tekrardan ters dönmüş doktor şuan makat geliş ondan bu kadar ağrın var dedi bana 😂😂. 2 hafta önce baş gelişti döndüğü günden beri ağrılar peydah oldu . Yengem ve teyzem de sezaryan oldular ilk gebeliklerinde ama birinin aradan 15 ay geçtikten sonra ikinciyi doğurdu biri 15 yıl ikisinden de biliyorum onlar gebeliğin başından beri ağrı çekti ben benim prenses ters döndüğü günden beri ağrı çekiyorum 😂😂. Doktor eski halini alana kadar böyle ağrıların olur korkma dedi dönmezse de yapacak bir şey yok dedi
Bize de iyi piyangolar vursun inşAllah 🤲 bebeğin dönmesindense bazı egzersizler görmüştüm ben kegel egzersizleri diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam belki yapabilirsin onlardan doğumu hızlandırmak için olanları da var onları yapma da 😅

Tüm sayfalar yüklendi.