Sorum var Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ipekipek0 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,191 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan ipekipek0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 27. Haftaya girmek üzereyim şehir değişikliği sebebiyle doktorda değiştirmek zorunda kaldım. kendi doktorum detaylı ultrasona gerek duymadı gebelikte herhangi bir problem çıkmadı ama suanki doktorum yaptır yinede dedi sizce de geç olmadı mı hafta olarak düşünceniz nelerdir çok kafam karışık
27 hafta detaylı ultrason için geç canım ben 23 . Haftada gittim ona rağmen doktor daha erken gelmen lazımdı dedi mesela bakamadi bazı yerlere

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
27 hafta detaylı ultrason için geç canım ben 23 . Haftada gittim ona rağmen doktor daha erken gelmen lazımdı dedi mesela bakamadi bazı yerlere
Arkadaşlar bunu herkes biliyor zaten ona bakarsanız benim teyzem 37. Haftada bile detaylıya girmek zorunda kaldı doktor o zaman sa bakmayabilirdi ki . Kalmış ki benim şuan ki gebeliğimde doktorum kendisi beni 27. Haftada çağırdı bilmiyor muydu geç olduğunu biliyor ama zaman eskisi gibi değil bakan doktor her türlü bakıyor arkadaşın da doktoru uygun görmüş şuan baktır demiş . Ben 30. Haftada bile detaylıya girdim bu gebelikte doktor bakamam dese derdi değil mi ?

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bunu herkes biliyor zaten ona bakarsanız benim teyzem 37. Haftada bile detaylıya girmek zorunda kaldı doktor o zaman sa bakmayabilirdi ki . Kalmış ki benim şuan ki gebeliğimde doktorum kendisi beni 27. Haftada çağırdı bilmiyor muydu geç olduğunu biliyor ama zaman eskisi gibi değil bakan doktor her türlü bakıyor arkadaşın da doktoru uygun görmüş şuan baktır demiş . Ben 30. Haftada bile detaylıya girdim bu gebelikte doktor bakamam dese derdi değil mi ?
Ben özele gittim ozeldeki doktor da bunu söyledi zorunluluk başka bişey ama normal detaylı ultrason 20 fatada veya en geç 22 haftada bakılıyor ben gittigimde doktor ben kalbini goremiyorum dedi ki çok iyi birdoktor bilinen biri de zorunluluk başka birşey ben olması gerekeni ve başımdan geçeni dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben özele gittim ozeldeki doktor da bunu söyledi zorunluluk başka bişey ama normal detaylı ultrason 20 fatada veya en geç 22 haftada bakılıyor ben gittigimde doktor ben kalbini goremiyorum dedi ki çok iyi birdoktor bilinen biri de zorunluluk başka birşey ben olması gerekeni ve başımdan geçeni dedim
Arkadaş önceki doktorum gerek duymadı demiş şehir değiştirmiş ne olur ne olmaz manasında sen detayliya yine de git demiş hiç gitmediği için şunu da ekleyeyim ben doğuma girdiğim zaman doktor bana sordu detayliya girdinmi evet dedim bişey çıktımı dedi yok dedim yinede herşey olabilir ultrasonda çıkmayabilir dedi bana bunu dedi ve ben doğuma girdim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaş önceki doktorum gerek duymadı demiş şehir değiştirmiş ne olur ne olmaz manasında sen detayliya yine de git demiş hiç gitmediği için şunu da ekleyeyim ben doğuma girdiğim zaman doktor bana sordu detayliya girdinmi evet dedim bişey çıktımı dedi yok dedim yinede herşey olabilir ultrasonda çıkmayabilir dedi bana bunu dedi ve ben doğuma girdim
Zorunluluk tabiki farklı bir şey bende başımdan geçtiği için diyorum benimkinde bir zorunluluk olmadığı halde doktorum 27. Haftada gel dedi mesela .yarı Özel yarı fakültedeydi benim doktorum ama dediğim gibi devir eskisi gibi değil o yüzden her an 20. Haftadan sonra yapılabiliyor bir zorunluluk yok yani

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım
32 haftalık olduk sayılır kuzum 😂. 7 kilo aldım henüz Kayra da bu haftada çoktan 15 kilo almıştım bunda baya yavaş alıyorum 58 ile gebe kalmıştım 65 kiloyum
Maşallah canım 🥰 az bi zamanın kalmış rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️ 🤲bende üç gebeligimde de fazla kilo almadım doğumdan hemen sonra da veriyorum zaten malum bıdıklar uyutmadigi için 🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar