Detaylı ultrasonnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrvkrts tarafından oluşturulan Detaylı ultrasonnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrasonnn
Konbuyu başlatan Mrvkrts
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar. Dün doktora gittim ayrıntılı ultrason cektir dedi. Ama kesinlikle Perinatolog çekmesi lazımmış bilginiz olsun. Radyolog falan çekerse çektirme daha iyi dedi. Öyle bir hasta gelmiş 32. Haftada detaylı ultrason temiz radyolog çekmiş. Ama bebekde bir suru hastalık çıkmış. Kadının az daha rahmini aliyolarmis bilginiz olsun.
Evet ben bunun bilincindeyim ama kadın doğum ve perinatologlarin arasında savaş var sanki😂 bebekte sorun olmadıkça perinatiloga yonlendirmiyorlar kendi isteğinle gidip muayanede olamıyorsun perinatologa randevuda alinmiyor illa doğumcu Dr sevki lazım. Aslında karnimizdaki bebeğin doktoru perinatolog ama nasıl bir sisteme hizmet anlamadım.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar. Dün doktora gittim ayrıntılı ultrason cektir dedi. Ama kesinlikle Perinatolog çekmesi lazımmış bilginiz olsun. Radyolog falan çekerse çektirme daha iyi dedi. Öyle bir hasta gelmiş 32. Haftada detaylı ultrason temiz radyolog çekmiş. Ama bebekde bir suru hastalık çıkmış. Kadının az daha rahmini aliyolarmis bilginiz olsun.
Özeller
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özeller aşırı pahalı devlette radyologa yönlendiriyor onda da sıra muhabbeti var ben yaptırmadım

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben bunun bilincindeyim ama kadın doğum ve perinatologlarin arasında savaş var sanki😂 bebekte sorun olmadıkça perinatiloga yonlendirmiyorlar kendi isteğinle gidip muayanede olamıyorsun perinatologa randevuda alinmiyor illa doğumcu Dr sevki lazım. Aslında karnimizdaki bebeğin doktoru perinatolog ama nasıl bir sisteme hizmet anlamadım.
Aynen öyle. Kadın doğumcular bile gebelikde perinatolağa gidiyolarmis. 😄Ama çoğu hasta Perinatolog nedir bilmiyor bile. Tamamen parasal konular. Ben kanamalı bir hamilelik geçirdim perinatolağa sevk ettiler beni mecburen. Kalpde parlama falan cikti. Kadın dogumcu gorememis. Sağolsun doktorumda bırakmadı takibimi Perinatolog yapıyor. İçimiz bı nebze rahat

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü işin uzmanı perinatolog ben araştırma hastanesinde cektim özeldeki doktorum sırf perinatolog ceksin diye oraya gönderdi riskli bi durum olursa görüp müdahale edebilirler demişti

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü işin uzmanı perinatolog ben araştırma hastanesinde cektim özeldeki doktorum sırf perinatolog ceksin diye oraya gönderdi riskli bi durum olursa görüp müdahale edebilirler demişti
Evet kesinlikle öyle. Eğer bir hastalık varsa anne karnında bile tedaviye başlayabiliyorlar. Burdan da herkes öğrenmiş olsun. Gebelikde en az 1 kez perinatologa görünmek lazım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar