Detaylı ultrasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,328 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrasyon
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana da bidahaki gelişine yapalım detaylı ultrason dedi ama özel olduğu için bende yaptırmak istemiyorum devlet de kalabalık vala bilmiyorum ne yapacam

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın canım ben şehir hastanesine gidiyorum ikili tarama testine gittiğimde onlar kendisi verdi randevuyu ve ücretsiz imkanın varsa devlete git özeller çok fazla istiyor 22 ekimde yaptırıcam canım
Ben kırıkkale Üniversitesi tıp fakültesi hastanesine gidiyorum şimdi 15+5 günlük geçen 3 lü tarama testi için kan verdiğimde sordum burda artık yapılmıyor dedi ya ankara devlete yada özel e gideceksin dedi burda birde devlet hastanesi var orada da yapılmıyormuş sordum da üstelik iki tane küçük kızım var biri 1.5 öteki 3.5 yaşında eğer mecbur değilse yaptirmaya bilirim ankaraya git gel zor olur eşimde fabrika da işçi izin vermezler özelde fiyatını öğrendim ortalama 550 lira falan para lazım durumumuz da bu ara sıkışık kömür taksiti ödediğimiz için ne yapacağımı bilemiyorum hayirlsi bklm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar