Sorum var DETAYLI ULTRASYON

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DETAYLI ULTRASYON başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,898 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DETAYLI ULTRASYON
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
Ne olduki canım ne dedi dün genel muayene mi oldun yoksa detaylı mi anlamadim

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ne olduki canım ne dedi dün genel muayene mi oldun yoksa detaylı mi anlamadim
Sümeyram dün çok kafamı karistirdi 2 li testte birşey çıkmadı söylemedi hatta testlerinde sorun yok bazen temiz görünüp down semdromu olabiliyor dedi kendi veridkleri tarih çok geç dünden beridir Yatamiyorum özel hastaneye cuma günü detaylı ultrasyona giricem amniyosentez onerdi olursan ikisini kaybedersin dedi kabul etmedim🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaaa Kurban olurum sana onları herkese diyorlar ama boş hiiiicccc kafaya takma sen beni dinle onlar hiç bizi düşünmeden konuşuyorlar banda dedi riski var dedi ama ben çok iyi bir Dr a gittim içimiz rahat olsun diye ama sonuç temiz çıktı Allah'a bırak dua et inşallah birşey yok sen detaylı ultrason a gir orda herşey beli olur aşkım üzme kendini ya kıyamam sana ♥️😘😘😘😘😘😘
Sümeyram dün çok kafamı karistirdi 2 li testte birşey çıkmadı söylemedi hatta testlerinde sorun yok bazen temiz görünüp down semdromu olabiliyor dedi kendi veridkleri tarih çok geç dünden beridir Yatamiyorum özel hastaneye cuma günü detaylı ultrasyona giricem amniyosentez onerdi olursan ikisini kaybedersin dedi kabul etmedim🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Yaaa Kurban olurum sana onları herkese diyorlar ama boş hiiiicccc kafaya takma sen beni dinle onlar hiç bizi düşünmeden konuşuyorlar banda dedi riski var dedi ama ben çok iyi bir Dr a gittim içimiz rahat olsun diye ama sonuç temiz çıktı Allah'a bırak dua et inşallah birşey yok sen detaylı ultrason a gir orda herşey beli olur aşkım üzme kendini ya kıyamam sana ♥️😘😘😘😘😘😘
İnşallah bietanem insallah herşey temiz cikar psikolojim alt üst oldu dün gerçekten 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 hayirlisyla cuma günü gitcem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayır olsun inşallah evet çıkar herşeyi cnm vücutlarının tüm ayrıntısı hayırdır ne dedi ki üzülme ya

Tüm sayfalar yüklendi.