Sorum var DETAYLI ULTRASYON

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DETAYLI ULTRASYON başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,927 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DETAYLI ULTRASYON
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım korkma beninde detaylı ya girince çok korkuttular beni en az 10 tane hemşire başıma toplanıp ultrason da baktılar ensesinde kese var dediler.. Bunun için kendi doktoruma yönlendirdiler doktorum da ameliyatın orda olamayacağını söyledi nerde çocuk beyin cerrahi si varsa oraya gitmen lazım ki çocuk doğar doğmaz ameliyat edilecek çünkü dedi.. O hastanede başka doktor lara yönlendirilince kafası delik olabilir dediler yok özürlü doğabilir dediler.. Malatya ya gittim doğum için orada kabul etmiyorlar başka şehirlere gönderiyolardı çok uğraştık çok git gel yaptım Malatya da doğumumu yaptım doğdu ameliyat oldu ama şükür Allahın izniyle bi sıkıntı çıkmadı yani korkma Allaha sığın onlar herşeyi derler karşısındakini düşünmeden sen takma dua et Bi sıkıntı yok tur inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah birtanem inşallah amin cuma günü hayırlı güzel haberler alırım kuzum🤲🏻🤲🏻🤲🏻 19 haftalık olacam ikiz olduğu için gel dedi 1 buçuk saat sürer dedi
İnşallah canım benim inşallah ❤️ Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️ canımsın hayırlısı olsun inşallah iyi düşün birtanem

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
Canim guzel canını sıkma Allahın izni ile herşey temiz çıkacak bazi doktorlar insani korkutuyorlar banada bebegimin başı büyük zekasında sorun olur dediler baska bi doktor genetik dedi detaylı da herşey normal çıktı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 2 li testte birşey demedi 3 lu testi gösterince amniyosentez onerdi neden dedim risk varmı normal çıkmış birşey çıkmazsa bile down sendromu cikabiliyor dediler sıvı alınırsa bebekleri kaybedersin dedi verdikleri detaylı ultrasyon günü çok geç özel hastaneden randevu aldım cuma oraya gitcez 🤲🏻
Herşey normal çıkmış Yani doktor da bir garip durduk yere neden amniyosentez önerir. İkili testi yapan Dr ile aynı mı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Herşey normal çıkmış Yani doktor da bir garip durduk yere neden amniyosentez önerir. İkili testi yapan Dr ile aynı mı
Eminem her gittiğimde farklı doktorlar var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim guzel canını sıkma Allahın izni ile herşey temiz çıkacak bazi doktorlar insani korkutuyorlar banada bebegimin başı büyük zekasında sorun olur dediler baska bi doktor genetik dedi detaylı da herşey normal çıktı
Amin inşallah zümrem amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnşallah canım benim inşallah ❤️ Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️ canımsın hayırlısı olsun inşallah iyi düşün birtanem
İnşallah Özlemim inşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım korkma beninde detaylı ya girince çok korkuttular beni en az 10 tane hemşire başıma toplanıp ultrason da baktılar ensesinde kese var dediler.. Bunun için kendi doktoruma yönlendirdiler doktorum da ameliyatın orda olamayacağını söyledi nerde çocuk beyin cerrahi si varsa oraya gitmen lazım ki çocuk doğar doğmaz ameliyat edilecek çünkü dedi.. O hastanede başka doktor lara yönlendirilince kafası delik olabilir dediler yok özürlü doğabilir dediler.. Malatya ya gittim doğum için orada kabul etmiyorlar başka şehirlere gönderiyolardı çok uğraştık çok git gel yaptım Malatya da doğumumu yaptım doğdu ameliyat oldu ama şükür Allahın izniyle bi sıkıntı çıkmadı yani korkma Allaha sığın onlar herşeyi derler karşısındakini düşünmeden sen takma dua et Bi sıkıntı yok tur inşallah
Allah Razı Olsun Kuzum İnşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Detaylı da hersey çıkar kuzum hayırlı haberlerle inşallah
Üzme kendini
Amin Canım Benim İnşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eminem her gittiğimde farklı doktorlar var

Amin inşallah zümrem amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnşallah Özlemim inşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah Razı Olsun Kuzum İnşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Amin Canım Benim İnşallah Amin🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah ya canım benim inşallah büyük şehir işte genel de hangsiin de randevu bulursan ona gidyrsn

Tüm sayfalar yüklendi.