Sorum var DETAYLI ULTRASYON

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DETAYLI ULTRASYON başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,932 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DETAYLI ULTRASYON
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayır olsun inşallah evet çıkar herşeyi cnm vücutlarının tüm ayrıntısı hayırdır ne dedi ki üzülme ya
Kuzum 2 li testte birşey demedi 3 lu testi gösterince amniyosentez onerdi neden dedim risk varmı normal çıkmış birşey çıkmazsa bile down sendromu cikabiliyor dediler sıvı alınırsa bebekleri kaybedersin dedi verdikleri detaylı ultrasyon günü çok geç özel hastaneden randevu aldım cuma oraya gitcez 🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum 2 li testte birşey demedi 3 lu testi gösterince amniyosentez onerdi neden dedim risk varmı normal çıkmış birşey çıkmazsa bile down sendromu cikabiliyor dediler sıvı alınırsa bebekleri kaybedersin dedi verdikleri detaylı ultrasyon günü çok geç özel hastaneden randevu aldım cuma oraya gitcez 🤲🏻
Canım benim ikinci de riskliydi eşimde bnde yok dedim hem bebeğe bir şey olmsn diye hemde öyle olsa da doğum yapacaktım zaten Allah'ın izniyle bir şey çıkmaz sen canını sıkma yoksa neden istiyor ki bazı doktorlara akıl sır ermiyor gerçekten 3 lü ye gir bir şey yok sa bos yere aldırma bnce benim fikrim inşallah da yoktur ah bu hamilelik korkuyla stresle üzüntü ile geçiyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım benim ikinci de riskliydi eşimde bnde yok dedim hem bebeğe bir şey olmsn diye hemde öyle olsa da doğum yapacaktım zaten Allah'ın izniyle bir şey çıkmaz sen canını sıkma yoksa neden istiyor ki bazı doktorlara akıl sır ermiyor gerçekten 3 lü ye gir bir şey yok sa bos yere aldırma bnce benim fikrim inşallah da yoktur ah bu hamilelik korkuyla stresle üzüntü ile geçiyor
İnan öyle kuzum 😢 sana neden öyle dediler kaç haftalıkken

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
Detaylı da hersey çıkar kuzum hayırlı haberlerle inşallah
Üzme kendini

Tüm sayfalar yüklendi.