Sorum var Detayli ultrasyona girdim sorum var

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Detayli ultrasyona girdim sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detayli ultrasyona girdim sorum var
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
Z

Zümre

Guest
BPD. 51mm(21hafta3gun ile uyumlu)
Femur uzunluğu (34mm 20 hafta 5gun uyumlu)
AC (167mm 21 hafta 5gun uyumlu)
Ben ayrıntılı ultrasyona 21 hafta 5 günlükken yaptim şuan 22+0 doktor bi sorun yok dedi normal dedi femur uzunlugu boy uzunlugu azmi sizce bende çok uzun boylu değilim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
BPD. 51mm(21hafta3gun ile uyumlu)
Femur uzunluğu (34mm 20 hafta 5gun uyumlu)
AC (167mm 21 hafta 5gun uyumlu)
Ben ayrıntılı ultrasyona 21 hafta 5 günlükken yaptim şuan 22+0 doktor bi sorun yok dedi normal dedi femur uzunlugu boy uzunlugu azmi sizce bende çok uzun boylu değilim
Doktorun sorun yok diyor ise korkma canım sende minyon tipli isen boyu kısa olabilir minipim o haftakarda benim de oğlumun boyu o civardaydı korkma

Z

Zümre

Guest
Doktorun sorun yok diyor ise korkma canım sende minyon tipli isen boyu kısa olabilir minipim o haftakarda benim de oğlumun boyu o civardaydı korkma
Doktor sorun yok dedi canim bende uzun deyilim 1. 57 falanim kardeşler olarakta uzun deyiliz eşim uzun sadece ben 21 hafta yapip 20ci hafta ile uyumlu olunca biraz tedirgin oldum bide internete girip okuyunca az daha ağlıyordum canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor sorun yok dedi canim bende uzun deyilim 1. 57 falanim kardeşler olarakta uzun deyiliz eşim uzun sadece ben 21 hafta yapip 20ci hafta ile uyumlu olunca biraz tedirgin oldum bide internete girip okuyunca az daha ağlıyordum canim
Korkma kuzum hiç bebeklerde 1 2 hfafa ileri yafa geri olmqsı sorun olacak bir şey değil bunu ben 3 farklı dotkorw sordum hepside Ayn ı şeyi dedi 1 yada 2 haftalık ileri yada geri olması korkulacak şeyler değil diye stres yapma sen normal

Z

Zümre

Guest
Korkma kuzum hiç bebeklerde 1 2 hfafa ileri yafa geri olmqsı sorun olacak bir şey değil bunu ben 3 farklı dotkorw sordum hepside Ayn ı şeyi dedi 1 yada 2 haftalık ileri yada geri olması korkulacak şeyler değil diye stres yapma sen normal
Teşekkür ederim canim rahatladım 3 doktorada sormuşsun sen benim gittiğim ozel doktorda sorum yokdedi ama ah bu evhamlar. Acaba uzun olmasi için yapacak bişi varmi şimdiden😁sağlık olsunda

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Hayir cnm sorun yok genellikle oyle ckar zaten hepsi bir ckmyo haftalar cok geri ileri degl olmasi gerektigi gbi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canim rahatladım 3 doktorada sormuşsun sen benim gittiğim ozel doktorda sorum yokdedi ama ah bu evhamlar. Acaba uzun olmasi için yapacak bişi varmi şimdiden😁sağlık olsunda
Valla uzun olması için yapacak bir şey varsa oda süt içmek sanırım 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.