Sorum var DETAYLI ULTRASYON

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DETAYLI ULTRASYON başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,954 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı DETAYLI ULTRASYON
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım 🤲 doktorların her söylediğine kulak asma bak sonuçta bişey var dememiş ve amniyosentez ben olsam zaten korkudan yaptırmam olasılık için bide asla yaptırmam bu tarz şeyleri kafaya takıp hamileliği kendine zehir etme şöyle düşün ki hani olmuş bile olsa Allah onları sana emanet etmiş demi 🥰 sağlıksız dese bile onlara kıyamazsın doktorlar psikoloji bozuyor sadece ben sağlıklı evlat dünyaya getirip sonradan engelli hale gelen insanlara bakıyorum o zaman yaşamasın diyebilir mi o doktorlar o zaman onların canını alabilir mi?benim kardeşim 16 yaşında su gibi zehir akıllı delikanlıyken bir trafik kazası sonucu hem bedensel hem zihinsel engelli kaldı 😔 canını sıkma senin bebeklerin gayet sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecek Allah'ın izniyle 🤲
Allah razı olsun canım benim inşallah amin kuzum benim 🤲🏻🤲🏻🤲🤲🤲🤗

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Dün Doktordan Geldim Doktor Biraz Kafamı Karıştırdı Dünden Beridir İyi Değilim Detaylı Ultrasyonda Herşey Çıkıyormu Hastane Tarihi Çok Uzun Olduğu İçin Cumaya Randevu Aldım Allah' ın İzniyle Giricem Detaylı Ultrasyona 19 haftaliken 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
Canım benim Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah canım 🤲🤲🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun can bacım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşaALLAH bende ayın 23de ayrıntılı ultrason için gideceğim nasip olursa İnşaALLAH Rabbim sağlıklı şekilde kuçağımıza almayı nasip etsin İnşaALLAH dünyaya gelsinler diye gün sayıyoruz ❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sümeyram dün çok kafamı karistirdi 2 li testte birşey çıkmadı söylemedi hatta testlerinde sorun yok bazen temiz görünüp down semdromu olabiliyor dedi kendi veridkleri tarih çok geç dünden beridir Yatamiyorum özel hastaneye cuma günü detaylı ultrasyona giricem amniyosentez onerdi olursan ikisini kaybedersin dedi kabul etmedim🤲🏻🤲🏻🤲🏻😞
Balım onu bana da dediler hatta ısrarla amniyosentez istediler ama kabul etmedim şimdi kızım fındık gibi teyzesi sen boşver onların görevi zaten kılı kırk yarmak mecburlar her şeyi detayına kadar söylemeye hiç üzme kendini sen iyisen gebeliğin iyi geçiyorsa sorun yoktur Allah'ın izniyle amniyosentez yaptırmana gerek yok 2li 3lü testler yeter

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun can bacım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşaALLAH bende ayın 23de ayrıntılı ultrason için gideceğim nasip olursa İnşaALLAH Rabbim sağlıklı şekilde kuçağımıza almayı nasip etsin İnşaALLAH dünyaya gelsinler diye gün sayıyoruz ❤️
İnsallah Fatma inşallah kuzum amin ❤️🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Balım onu bana da dediler hatta ısrarla amniyosentez istediler ama kabul etmedim şimdi kızım fındık gibi teyzesi sen boşver onların görevi zaten kılı kırk yarmak mecburlar her şeyi detayına kadar söylemeye hiç üzme kendini sen iyisen gebeliğin iyi geçiyorsa sorun yoktur Allah'ın izniyle amniyosentez yaptırmana gerek yok 2li 3lü testler yeter
Amin birtanem inşallah prensesim nasıl❤️❤️🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar