Devam Sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Devam Sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı Devam Sütü
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık olduk sütüm artık bir tık eksik kalıyor gibi günde 1 veya 2 defa 30-60cc olmak üzere devam sütü kullanabilirsin dedi ebemiz. Hangisini kullanmam konusunda doktora mı danışmak gerek sizin önereceğiniz bir şey olur mu?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
4 aylık olduk sütüm artık bir tık eksik kalıyor gibi günde 1 veya 2 defa 30-60cc olmak üzere devam sütü kullanabilirsin dedi ebemiz. Hangisini kullanmam konusunda doktora mı danışmak gerek sizin önereceğiniz bir şey olur mu?
Canım tabii ki de doktora danışman daha iyi olur ben kızıma ilk aptamil kullanmıştım sonra gaz yaptı aşırı gaz yaptı sonra bebelaca geçmiştim memnun kalmıştım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hipp organik combiotic tavsiye ederim canım

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Doktor aptamil gaz yapiyo dedi bebelac gold ve bebelac kullaniyoruz 5 6 aydir benimde sütüm olmadi hic doğru dürüst

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Doktor aptamil gaz yapiyo dedi bebelac gold ve bebelac kullaniyoruz 5 6 aydir benimde sütüm olmadi hic doğru dürüst
Sütüm var ama artık çok ağlıyor aylık kilo alımı da azalıyor sütüm yetmiyor herhalde diye düşündüm🤷🏻‍♀️ bugün ebe de devam sütü az az kullanabilirsin dedi. Bir deneyeyim diye düşündüm ben de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar