Devlet hastanelerinde isteğe bağlı sezeryan olabiliyor muyuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Devlet hastanelerinde isteğe bağlı sezeryan olabiliyor muyuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,791 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlet hastanelerinde isteğe bağlı sezeryan olabiliyor muyuz
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Monilu
Y

Yarenimm

Guest
Bende sezaryen istiyorum canım zamanında evde doğurucam diyen insan aksilikler yüzünden ilk doğumum sezaryen oldu ama üzerinden 11 sene geçti doktor doğum ile ilgili birşey demedi merak ediyorum acaba 11 sene geçti diye normal derlerse diye bilgisi olan varsa lütfen benide cevaplasın😇 normal doğumdan korkma bence herkez normal doğum yapıyor ve anlık yaşıyacağın ağrı bebeğinin sesini duyunca kokusunu alınca herşeyi unutuyorsun zaten hiçbirşey kalmıyor ruhende tertemiz hissediyorsun iyiki diyorsun sezaryanın zorlukları daha fazla bence piskolojik olarak hareketlerini kısıtlıyosun uzun süre canın yanmasa bile düşün okadar zor olsaydı 1 doğuran 2. Ye istermiydi öyle düşün sakin kal 9 ay sonunda bebeğine kavuşacağını bilmek bile kolay atlatmaya yardımcı olur ben gerçek anlamda sezaryen istediğime pişmanım ama dediğim gibi sezaryen sebebimi anlatıp bütün hamişleri ürkütmek yada duygulandırmak istemediğim için uzun uzun yazmıyorum şükür çok sağlıklı 1 kızım var 11 yaşında 😊

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Meryem Ana otunu al sancın gelince annen falan suya koysun Meryem Ana otu açıldıkça rahim açılır çocuk doğar doğmaz da sudan çıkartın rahmin çabuk toparlanmanın sağlıyor suya koyunca ayetel kursi nas felak Meryem suresi okuyun inşallah doğumun kolay olacaktır
Teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sezaryen istiyorum canım zamanında evde doğurucam diyen insan aksilikler yüzünden ilk doğumum sezaryen oldu ama üzerinden 11 sene geçti doktor doğum ile ilgili birşey demedi merak ediyorum acaba 11 sene geçti diye normal derlerse diye bilgisi olan varsa lütfen benide cevaplasın😇 normal doğumdan korkma bence herkez normal doğum yapıyor ve anlık yaşıyacağın ağrı bebeğinin sesini duyunca kokusunu alınca herşeyi unutuyorsun zaten hiçbirşey kalmıyor ruhende tertemiz hissediyorsun iyiki diyorsun sezaryanın zorlukları daha fazla bence piskolojik olarak hareketlerini kısıtlıyosun uzun süre canın yanmasa bile düşün okadar zor olsaydı 1 doğuran 2. Ye istermiydi öyle düşün sakin kal 9 ay sonunda bebeğine kavuşacağını bilmek bile kolay atlatmaya yardımcı olur ben gerçek anlamda sezaryen istediğime pişmanım ama dediğim gibi sezaryen sebebimi anlatıp bütün hamişleri ürkütmek yada duygulandırmak istemediğim için uzun uzun yazmıyorum şükür çok sağlıklı 1 kızım var 11 yaşında 😊
Teşekkür ederim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ❤️
Meryem Ana otunu al sancın gelince annen falan suya koysun Meryem Ana otu açıldıkça rahim açılır çocuk doğar doğmaz da sudan çıkartın rahmin çabuk toparlanmanın sağlıyor suya koyunca ayetel kursi nas felak Meryem suresi okuyun inşallah doğumun kolay olacaktır
Teşekkür ederim ❤️

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Hayir istekle olmuyor ben erken dogum yaptim uc gun suni yememe ragmen doguramyrdm acilmam olmuyordu sezeryNa israrla almiyorlardi taki bebegin kalp atislarinda sorun cikana kadr acil olarak aldilar yalvardim resmen gunlerce seezeryan yapin die

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanelerinde isteğe bağlı sezeryan olabiliyor muyuz acabaa
Hayır canım mecbur kalınmadıkça sezaryen yapamıyorlar çünkü yasaklandı önceden drlar ondan daha çok para kazandıkları için normal doğum yerine sürekli sezaryen yapıyorlardı bunun için yasaklandı gerekli olmadığı sürece yapılmıyor ve 2 doğum yaptım ikisinide normal doğurdum şuan 3.ye hamileyim bi aksilik olmazsa kesinlikle normal doğum istiyorum ve öneririm de o kadar korkulacak bişey değil gözünde büyütme kendini korkutma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar