Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,573 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlet hastanesi sıkıntısı napacam bilmiyorum
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün için devlete randevum vardı normaldede devlet hastanesine gidiyordum zaten ama profesör doktor ilgileniyordu çok iyiydi kendi doktorum ama çok uzak olduğu için değiştirmek istiyorum devletteki hastaneden de memnun olmadım ultrason dan bakarken ekranı bana gostermedi ultrason kağıdı falan vermedi kalp atışını da dinletmedi kilosu boyu hiç birşey söylemedi bende soramadım birşey derse doktor diye sadece bebek iyi dedi okadar burda ki doktorlar böyle kimbilir doğumu nasıl yaptırıyorlar dir diye düşünmeye başladım özelde de yaptiramiyacam napacamı bilmiyorum kızlar yardımcı olur musunuz benim gibi devlet Hastanesi'nde böyle şeyler yaşayan oldumu
Özele niye gitmiyorsun peki

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
8. Ayıma kadar mecburiyetten devlete gittim sen sormazsan hiçbirsey söylemiyorlar bi sıkıntı yok derler sadece bebeği görme şansın imkansız zaten tek ekran o da doktora dönük ultrason resmî ise hiç vermediler umurlarında bile olmuyorsun ben her ay ayrı doktora gittim randevu almak sorun zaten hiçbir doktor adam akıllı ilgilenmedi şimdi Doğumu özelde yapacağım 3 gün sonra
Yanlış anlamazsan doğum ücreti ne kadar bide hangi şehir, bende özelde doğum düşünüyorum ama fiyatlarını merak ediyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün için devlete randevum vardı normaldede devlet hastanesine gidiyordum zaten ama profesör doktor ilgileniyordu çok iyiydi kendi doktorum ama çok uzak olduğu için değiştirmek istiyorum devletteki hastaneden de memnun olmadım ultrason dan bakarken ekranı bana gostermedi ultrason kağıdı falan vermedi kalp atışını da dinletmedi kilosu boyu hiç birşey söylemedi bende soramadım birşey derse doktor diye sadece bebek iyi dedi okadar burda ki doktorlar böyle kimbilir doğumu nasıl yaptırıyorlar dir diye düşünmeye başladım özelde de yaptiramiyacam napacamı bilmiyorum kızlar yardımcı olur musunuz benim gibi devlet Hastanesi'nde böyle şeyler yaşayan oldumu
Daha bir haftal önce bende aynı seyleri yazmıştım buraya banada göstermediler ultrason kağıdı vermediler kilo boy söylemediler ama eltim doğum yaptı o hastanede doğum hanedende yoğun bakımda da ilgilenen hemşirelerrdende çok memnun kalmış poliklinik dekilere bakma sen dedi onun lafıyla gidiyorum bende hayırlısı bakalım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şeyleri yaşadım devlette ama dogumum da çok ilgilendiler 1 uzman 2 pratisyen ve stajyer doktorlar vardı inşallah seninki de iyi olur

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Her yerde aynı mı bilmiyorum ama devlet hastanesnde doguma doktor değil ebe giriyor zaten , bana iyi bir ebe rastlamıştı . Ama doktor ilgisi aynen dediğiniz gibiydi ... Maalesef .

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Her yerde aynı mı bilmiyorum ama devlet hastanesnde doguma doktor değil ebe giriyor zaten , bana iyi bir ebe rastlamıştı . Ama doktor ilgisi aynen dediğiniz gibiydi ... Maalesef .
Artık ebelerdeki yetki kaldırılmış doktor ne derse o yapılıyor diyorlar ebeler doğurtunca daha iyimiş eskiden diye duydum

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Artık ebelerdeki yetki kaldırılmış doktor ne derse o yapılıyor diyorlar ebeler doğurtunca daha iyimiş eskiden diye duydum
Yetki kalkmıstır belki ama şimdi mesela gece 2 de dogum gercekşesti benim . O saatte doktor büyük ihtimalle evinde oluyor ama ebeler nöbette oluyor. Acil durum olmadıkça doktor gelmiyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yetki kalkmıstır belki ama şimdi mesela gece 2 de dogum gercekşesti benim . O saatte doktor büyük ihtimalle evinde oluyor ama ebeler nöbette oluyor. Acil durum olmadıkça doktor gelmiyor yani
Bu tabi devlette . Özelde doktor gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar