Sorum var Devlette doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze🌸 tarafından oluşturulan Devlette doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlette doğum
Konbuyu başlatan Gamze🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bebek için senin için ne lazım ise onu alıcaksin yanına öyle ekstra bişey istemezler ki zaten tek kişilik odalar da var iki kişilik de var
Kısmetse normal doğum olacak bakalım inşallah epidural yapıyorlardır çok rahat etmiştim ilkinde.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette yetişkin bezi veriyorlar sadece kuzum taburcu olana kadar onun haricinde bişey vermiyorlar
Tamam canım teşekkür ederim ben ona göre alişvrş yapym

Odalar 2 kisilik ama bizim hastanede tek tek yerlestiriyolardi ,arac gerec olarak hastaneden bisi istemiyolar ,benim bebegm bi hafta kuvozde kaldi kiyafel bile kabul etmediler sadece bez ve mama aldik ,cikarken kiyafet giydirdik ,sade bi kundak sariyolardi

Ama sen gene bebegin kiyafetiydi arac gerecini tam takir al yanina normal dogumsa sikinti yoksa zaten bi gece tek kalyon hastanede
Anladım çok teşekkür ederim 🌸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kısmetse normal doğum olacak bakalım inşallah epidural yapıyorlardır çok rahat etmiştim ilkinde.

Tamam canım teşekkür ederim ben ona göre alişvrş yapym
Vallahi kuzum benim bildiğim devlette prenses doğum olmuyor yani epidural ağrısız doğum belki şehir hastanesinde oluyordur onu bilemem

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi kuzum benim bildiğim devlette prenses doğum olmuyor yani epidural ağrısız doğum belki şehir hastanesinde oluyordur onu bilemem
Doğuma yakın sorarım artk onu kısmet neler yaşıcam kaygılıyım biraz saoln 😍

Canim ben iki dogumuda devlette yaptim Allah onlardan razi olsun cok ilgiliydiler ,sehir hastaneleri hepsimi bole bilmiyom ama burdaki cok iyiydi ,Hasta pedi ,mama ve bebegin ihtiyaclarini 3 takim olarak. Al ,kendin icinde en az 3 takim al cunku sezeryan olursa 2 gun kalirsin dogumda insan cok terliyo banyo havlusuda al sık sık ustunu degistirmen gerekebilir ,kucuk bi ketılın varsa cay icin mutlaka al sallama cay ve seker ,ben bu konuda sıkıntı cektimde ,🤗diger ihtiyaclari teker teker yazmaya gerek duymadim cunku ikinci dogumun bebek icin neler gerekli biliyosundur☺️
Çok teşekkür ederim cevabınız için 🌸

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ilk doğumumda 3 gün sütüm gelmemişti onlar kendi mama vermişler hasta bezinş onlar bana vermişti devlet ne veriyor ne vermiyor bilmediğim için onu sormak istedim
Bizim hastanede sut sagma pompasi vardi elektirikli hepsinde varmi bilmiyom manuel pompada al yanina ,vede zeytin yagi al yanina gogsune surmek icin catlamasini engelliyo ,hatta simdiden gogsune ve afedersin alt bogene sur ,rahat dogum yapmani saglar ,ve goguslere assiri iyi geliyo benm ilk dogumda bi bucuk ay boyunca gogsumde catlak gecmedi cok zordu

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hastanede sut sagma pompasi vardi elektirikli hepsinde varmi bilmiyom manuel pompada al yanina ,vede zeytin yagi al yanina gogsune surmek icin catlamasini engelliyo ,hatta simdiden gogsune ve afedersin alt bogene sur ,rahat dogum yapmani saglar ,ve goguslere assiri iyi geliyo benm ilk dogumda bi bucuk ay boyunca gogsumde catlak gecmedi cok zordu
Çok teşekkür ederim alayım yanına

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar devlet de doğum yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi
Oğluma özelde doğum yapmıştım hasta pedi süt gelmemesi durumunda mama vesaire hiçbir şey götürmemiştim
Kuzum bende oglumu ozelde yapmistim kizimda da ozele gidiyordum ama gece birden sanciladindm sezeryan gunum oldugu icin normal sancidir diye acile gitmistik ve beni gece apar topar sezeryana aldilar ve devlette dogumum gerceklesti kizim 3 gun fototerabide yatti ve mama verdiler sutun yetersiz geldi ben mama hasta pedi onlari almamıştım daha ordan sag olsunlar yardimci olmuslardi

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende oglumu ozelde yapmistim kizimda da ozele gidiyordum ama gece birden sanciladindm sezeryan gunum oldugu icin normal sancidir diye acile gitmistik ve beni gece apar topar sezeryana aldilar ve devlette dogumum gerceklesti kizim 3 gun fototerabide yatti ve mama verdiler sutun yetersiz geldi ben mama hasta pedi onlari almamıştım daha ordan sag olsunlar yardimci olmuslardi
Çok teşekkür ederim yorumun onun için 🌸

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar devlet de doğum yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi
Oğluma özelde doğum yapmıştım hasta pedi süt gelmemesi durumunda mama vesaire hiçbir şey götürmemiştim
Bende ilk oğlum devlette ama ona 6 saat yattım çıktım ikinci özel de cnm onda da elinden gelen hizmeti yaptlr hasta bezi vs hatta göğüs pompası seti biberonu fln içinde var onu bana hediye etmişlerdi ve hastahane den hastahneye değişiyor

Tüm sayfalar yüklendi.