Sorum var Devlette doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze🌸 tarafından oluşturulan Devlette doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlette doğum
Konbuyu başlatan Gamze🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar devlet de doğum yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi
Oğluma özelde doğum yapmıştım hasta pedi süt gelmemesi durumunda mama vesaire hiçbir şey götürmemiştim
Ben her iki doğumu da devlette yaptım kuzum duymak istediğin ne merak ettiklerini sorabilirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğluma özelde doğum yapmıştım hasta pedi süt gelmemesi durumunda mama vesaire hiçbir şey götürmemiştim
Tam olarak neyi merak ediyorsun kuzum bende yaklaşık 8 ay önce doğum yaptım devlette

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Tam olarak neyi merak ediyorsun kuzum bende yaklaşık 8 ay önce doğum yaptım devlette
Yanıma ekstra ne almam lazım şunu istiolar dediğiniz var mı odalar tek kişilk mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben her iki doğumu da devlette yaptım kuzum duymak istediğin ne merak ettiklerini sorabilirsin
Yanıma ekstra ne almam lazım şunu istiolar dediğiniz var mı odalar tek kişilk mi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben iki dogumuda devlette yaptim Allah onlardan razi olsun cok ilgiliydiler ,sehir hastaneleri hepsimi bole bilmiyom ama burdaki cok iyiydi ,Hasta pedi ,mama ve bebegin ihtiyaclarini 3 takim olarak. Al ,kendin icinde en az 3 takim al cunku sezeryan olursa 2 gun kalirsin dogumda insan cok terliyo banyo havlusuda al sık sık ustunu degistirmen gerekebilir ,kucuk bi ketılın varsa cay icin mutlaka al sallama cay ve seker ,ben bu konuda sıkıntı cektimde ,🤗diger ihtiyaclari teker teker yazmaya gerek duymadim cunku ikinci dogumun bebek icin neler gerekli biliyosundur☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ben yanıma ekstra bir şey almadım şahsen kendim be bebek için hazırladığım ne ise o doktorlar da zaten bir şey istemedi. Her hastane farklıfır ama ben tek kişilik odadaydım canım

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Odalar 2 kisilik ama bizim hastanede tek tek yerlestiriyolardi ,arac gerec olarak hastaneden bisi istemiyolar ,benim bebegm bi hafta kuvozde kaldi kiyafel bile kabul etmediler sadece bez ve mama aldik ,cikarken kiyafet giydirdik ,sade bi kundak sariyolardi

Odalar 2 kisilik ama bizim hastanede tek tek yerlestiriyolardi ,arac gerec olarak hastaneden bisi istemiyolar ,benim bebegm bi hafta kuvozde kaldi kiyafel bile kabul etmediler sadece bez ve mama aldik ,cikarken kiyafet giydirdik ,sade bi kundak sariyolardi
Ama sen gene bebegin kiyafetiydi arac gerecini tam takir al yanina normal dogumsa sikinti yoksa zaten bi gece tek kalyon hastanede

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Valla kuzum bebek için senin için ne lazım ise onu alıcaksin yanına öyle ekstra bişey istemezler ki zaten tek kişilik odalar da var iki kişilik de var

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben iki dogumuda devlette yaptim Allah onlardan razi olsun cok ilgiliydiler ,sehir hastaneleri hepsimi bole bilmiyom ama burdaki cok iyiydi ,Hasta pedi ,mama ve bebegin ihtiyaclarini 3 takim olarak. Al ,kendin icinde en az 3 takim al cunku sezeryan olursa 2 gun kalirsin dogumda insan cok terliyo banyo havlusuda al sık sık ustunu degistirmen gerekebilir ,kucuk bi ketılın varsa cay icin mutlaka al sallama cay ve seker ,ben bu konuda sıkıntı cektimde ,🤗diger ihtiyaclari teker teker yazmaya gerek duymadim cunku ikinci dogumun bebek icin neler gerekli biliyosundur☺️
Evet canım ilk doğumumda 3 gün sütüm gelmemişti onlar kendi mama vermişler hasta bezinş onlar bana vermişti devlet ne veriyor ne vermiyor bilmediğim için onu sormak istedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet canım ilk doğumumda 3 gün sütüm gelmemişti onlar kendi mama vermişler hasta bezinş onlar bana vermişti devlet ne veriyor ne vermiyor bilmediğim için onu sormak istedim
Devlette yetişkin bezi veriyorlar sadece kuzum taburcu olana kadar onun haricinde bişey vermiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar