Dikiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Dikiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 891 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikiş
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğumdan sonra ki dikişleri kontrol e gidince alttan muayene ediyorlar mı tekrar 😩😩😩

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğumdan sonra ki dikişleri kontrol e gidince alttan muayene ediyorlar mı tekrar 😩😩😩
Dikiş için kontrole gel demedi bana size çağırdı mı ama iç dikiş varsa bence muayene eder diye düşünüyorum çünkü taburcu olmadan da bakılıyor son kez tam da bilmiyorum

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım dıkıslere bakılıyor sadece de doktor bakalım sonra dıkısı ne dedi mi
Kızımda sonradan rahimde bişey kalmismi kanama filan diye tekrar bakmıştı bunda doktorumla hiç görüşmedim sadece 10 gün sonra dokturuna gideceksin denildi 😩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İç dikiş varsa muayene ediliyor canım ama korkma öyle çok ağrılı sancılı birşey değil 10 saniye sürüyor
Valla asıl son dokunuşlar canımı yakiyor benim 😒😭

İç dikiş varsa muayene ediliyor canım ama korkma öyle çok ağrılı sancılı birşey değil 10 saniye sürüyor
Bir hafta sonra ultrasonla rahime bakılıyor
Ay inşallah 🤲🤲

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızımda sonradan rahimde bişey kalmismi kanama filan diye tekrar bakmıştı bunda doktorumla hiç görüşmedim sadece 10 gün sonra dokturuna gideceksin denildi 😩

Ay inşallah 🤲🤲
Korkulacak birşey yok inan bana zaten her doktor bakmıyor belki bakmaz

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafta sonra ultrasonla rahime bakılıyor
Ay inşallah 🤲🤲
Dikiş için kontrole gel demedi bana size çağırdı mı ama iç dikiş varsa bence muayene eder diye düşünüyorum çünkü taburcu olmadan da bakılıyor son kez tam da bilmiyorum
Doktorumla henüz görüşmedim doğumdan sonra doğuma girmiyor zaten gitcem 10 güne kadar ne diycek bakalım

Korkulacak birşey yok inan bana zaten her doktor bakmıyor belki bakmaz
İnşallah 😒

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim benim ilk gebelikte dikiş coktu 1 hafta sonra gel dediler gittim alttan bakmıştı 9 yıl önceydi onun üzerine 2 doğum daha yaptım onlarda bakilmadi ama hic kontrol e gel bile demediler bu 4 uncu bakalım bu nasıl olcak bilemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar