Dikiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Dikiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 899 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikiş
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bakmazlar 😩
Inşallah canim benim 11 gün kaldı doğuma korkuyorum valla dogurmaktan degilde alttan bakılması beni sinir ediyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsindemi dikişin oldu?
Ilkde çok fazla idi hem iç de hem dis da ikinci üçüncü de de çıkarken doğum sırasında siyriklar oluştu diye 1 2 tane falan atmislardi

Hepsindemi dikişin oldu?
Ilkde çok fazla idi hem iç de hem dis da ikinci üçüncü de de çıkarken doğum sırasında siyriklar oluştu diye 1 2 tane falan atmislardi

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor 😩😩

Ozaman ben gitmiyim 😩
Mecbur gidecen canm bnde cok korkuyırum o muayenelerden ama enfeksiyon var mı rahim toparlıyor mu bakması lazım. Son bi acı sonra bitti elhamdülillah söle doktora 2 parmakla etsin muayene ben öle dedim hep cok acımadı. Dikişlerinin saglıgı için myayene önemli sakın korkupda gitmemezlik yapma bak sonra yine olan sana olur daha cok acı cekersin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor 😩😩

Ozaman ben gitmiyim 😩
Kuzum evet çok çok zor ama sık disini son bir kez daha başka yok biliyorum çok çok kötü seni öyle iyi anlıyorum ki ama son bi adım kaldı bi kere daha git ondan sonra adımını bile atmazsın 🙏🏻

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarın kontrole gidicem bakalım napacak doktor ama bana ister buraya ister evine yakın doktora git dedi bir de bende ilk çocuk diye kestiler onu da hiç anlamadim
Canım ikk cocuk ta bende de kestiler rahim dar ilklerde o yüzden mecbur kesiyolar cocugun kafası sıgmıyo. Bi de kanalda beklemesi iyi değil beyin omurilik sıvısı kafada toplanıyo kafa doğduktan sonra kocaman oluyo beyinde su topluyo. İşte bunlar olmasın dopumda kolay olsun die mecburkar kesmeye. Brn beni kesin dedim çünkü kesince düzgün kesiyolar ama kendi patlayınca sagdan soldan nerden gelirse patlıyo o zaman daha zor tuvalette cok zorlanıyorsun. İkisindede kestiler beni cok düzgündü dikişlerim bacaga doğru kesmişlerdi. Ama 3.de patladı 2 dikiş attılar ama afedersin popoma dogru patlamıstı tuvalette cok zor oldu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım ikk cocuk ta bende de kestiler rahim dar ilklerde o yüzden mecbur kesiyolar cocugun kafası sıgmıyo. Bi de kanalda beklemesi iyi değil beyin omurilik sıvısı kafada toplanıyo kafa doğduktan sonra kocaman oluyo beyinde su topluyo. İşte bunlar olmasın dopumda kolay olsun die mecburkar kesmeye. Brn beni kesin dedim çünkü kesince düzgün kesiyolar ama kendi patlayınca sagdan soldan nerden gelirse patlıyo o zaman daha zor tuvalette cok zorlanıyorsun. İkisindede kestiler beni cok düzgündü dikişlerim bacaga doğru kesmişlerdi. Ama 3.de patladı 2 dikiş attılar ama afedersin popoma dogru patlamıstı tuvalette cok zor oldu
Aynı şeyleri yaşıyorum o yüzden anliyorm içten içe bir yanma var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar