Sorum var Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllll tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Seçilllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllll

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım karanfil yağı şişesi biticek neredeyse hiçbir etki etmedi bana kimsede bakıp sorumluluk almıyor ilaç bile yazmiyorlar valla deliricem kafamı kesip aticam ağlamaktan gözlerim şişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçtimi ki peki bende antibiyotik kullanıp suanlik ağrıdan kurtulmak istiyorum diş çekiminide doğumdan sonraya bırakmak istiyorum
Dediğim gargara nin faydasını gördüm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 3 gün bitti ama benim bu dış ağrım geçmedi parol içiyorum fayda etmiyor hamilelik döneminde dış çektiren varmı ne yemek yiyebiliyorum nede elim kolum kalkıyor herşeyi denedim geçmedi cektireyim diyorum bebeğe zararı olursa diye korkuyorum
Canim dr la konus sakinca yok diyorsa cekdire bilirsin

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gün bitti ama benim bu dış ağrım geçmedi parol içiyorum fayda etmiyor hamilelik döneminde dış çektiren varmı ne yemek yiyebiliyorum nede elim kolum kalkıyor herşeyi denedim geçmedi cektireyim diyorum bebeğe zararı olursa diye korkuyorum
Canım kadın doğumcun sana bi yazı yazıyor o yazıyla dişçiye gidiyorsun o şekilde sana mudale ediyor aksi taktirde dişçi seni kapıdan içeri sokmuyor yaşadım ben bana dolgu yaptılar agrı kesilmedi ben dolguyu söküp attım doğumdan sonra tekrar gitcem

Birde karanfil yağını pamuk dök agrıyan yerine koy uyuşturuyor agrın kesilir

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Canım kadın doğumcun sana bi yazı yazıyor o yazıyla dişçiye gidiyorsun o şekilde sana mudale ediyor aksi taktirde dişçi seni kapıdan içeri sokmuyor yaşadım ben bana dolgu yaptılar agrı kesilmedi ben dolguyu söküp attım doğumdan sonra tekrar gitcem

Birde karanfil yağını pamuk dök agrıyan yerine koy uyuşturuyor agrın kesilir
Bugün dişçiye gittim sonra kendi doktorumla konuştum antibiyotik yazdılar agumantin 1000 grm onu kullaniyorum inşallah 2 güne gecer

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorunum vardı ağrıyan yere karanfil yağı sürdüm ve karanfil koydum. O günden beri ağrımadı çok şükür.

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorunum vardı ağrıyan yere karanfil yağı sürdüm ve karanfil koydum. O günden beri ağrımadı çok şükür.
Canim bende koydum ama benim kök apse kapmış oraya fayda etmedi hatta karanfil yağı yüzünden ağzimin içi bembeyaz oldu derim kalktı doktora gittim antibiyotik yazdılar onu kullanıyorum inşallah bebeğime bir zararı dokunmaz

Kuzum valla benimde dişim ağrıyor tuzlu su ile gargara yapıyorum yada dişimi fircaliyorum parol içiyorum benimkisi geçiyor
Bende hepsini yaptım ama fayda etmedi canım son çare doktora gittim apse kapmış antibiyotik kullanıyorum ve korkuyorum bir zararı olursa diye keşke daha erken gitseymistim doktora diyorum apse kapmadan once

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar