Dis agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Huzurrr tarafından oluşturulan Dis agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,664 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis agrisi
Konbuyu başlatan Huzurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Öylemi bilmyrdm olmadi sorarm eğer uygun görürse 3 aydan sonra yaparm
Aynen canım sorarsın herhangi bir risk yoksa gebeliğin de izin verir drun hatta çekim yaparken dişim uyuşmadı bi türlü dr 3 doz anestezi uyguladı diye korkmuştum druma sordum fazla değil mi zararı olur mu diye lokal anestezi yapıyor zaten bebeğe gitmiyor sıkıntı olmaz merak etme demişti diş doktoru da ilk 3 ay bide hatırlayamadım ama belli haftalar arası riskli bebek açısından onun haricinde işlem yapılabiliyor dedi

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Ben 18.haftadayım doktorum çok zorunlu olmadıkça onay vermiyorum dedi hamileliğin hangi evresinde olursa olsun diş yaptırmak çektirmek bebek için sıkıntı dedi ve bana karanfil yağını önerdi pamuğa damlatıp dişime koyuyorum ve mucize resmen anında ağrıyı alıyor ve inanın 1 hafta karanfil yağı kullandım artık diş ağrım da kalmadı çünkü iltihap giderici özelliği de var kesinlikle tavsiye ederim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben 18.haftadayım doktorum çok zorunlu olmadıkça onay vermiyorum dedi hamileliğin hangi evresinde olursa olsun diş yaptırmak çektirmek bebek için sıkıntı dedi ve bana karanfil yağını önerdi pamuğa damlatıp dişime koyuyorum ve mucize resmen anında ağrıyı alıyor ve inanın 1 hafta karanfil yağı kullandım artık diş ağrım da kalmadı çünkü iltihap giderici özelliği de var kesinlikle tavsiye ederim
Gebelikte çürük dişte tehlikeli bebek için hatta diş dru lokal anestezinden daha tehlikeli dedi her Dr ayrı bişey diyor bilemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar