Diş agrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duyguhira tarafından oluşturulan Diş agrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş agrısı
Konbuyu başlatan Duyguhira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duyguhira
A

Arse 2348

Guest
Heryolu denedim sarımsak tuzlu su gargara gebeliğin son ayındayım neyspmalııyım durmuyor diş agrım
2 gündür aynı derdi cekiyorum herşeyi denedim sadece karanfil yağı kesiyor oda belli bi süre karanfil yağını da kullanınca midem bulanıyo oturup çocuk gibi ağlıyorum Rabbim diş agrısını kimseye vermesin hele ki hamilelere

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende dış ağrısı çok çektim oturup ağladığım oldu ama dışını sıcak tut ve eczaneden karanfil yagi var onu al sür uyuşturur 10 tl falan

İ

İremcan

Guest
Canım bak böyle bişe var ben çok çektim sen direk hastane git doğuma izin belgesi çıkart sonra belgeyle ister özele istersende randevi alabilirsende norman hastane git belgeni göster izin aldım lokol anastaziyle çekim olabilir

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Heryolu denedim sarımsak tuzlu su gargara gebeliğin son ayındayım neyspmalııyım durmuyor diş agrım
Bnde çekiyorum ilaç zararlı zaten ama karanfil yagi var onu deniyorum ve sıcak tutuyorum boynuma ve ağzıma bi şal bağlayınca geçiyor son 3 ayda çekim yada dolgu falan olmuyor bn gittim doktor yapmadı o kadar çok çektim ki 6 dişim kırıldı geceleri bide çok sıkıyorum ondan galiba

Duyguhira

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar