Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuba küntaş tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Tuba küntaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cerenelbi

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalik gebeyim sol tarafim assagi yukarı apse yapmış 3 gündür ölüyorum napayım ne edeyim bu agriya artık dayanamaz hale geldim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar 34 haftalik gebeyim sol tarafim assagi yukarı apse yapmış 3 gündür ölüyorum napayım ne edeyim bu agriya artık dayanamaz hale geldim
Canım sekiz aydır çekiyorum bende . 35 haftalık oldum dört gündür benimde apse tutmuş ağırdan geberiyorum. Ne yaptım doktor çekmeme izin vermedi izin yokmuş artık doğumdan sonra inşallah yaptıracam. Dayanacak gücüm kalmadı parol içtim sonunda o biraz rahatlattı. İstersen çörek otunu kaynatıp gargara yap , tuzlu su gargarası, karabiber , yaş maya, ve özellikle de sarımsak bunlar gerçekten çok iyi geliyor tavsiye ederim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu suyla gargara yapabilirsin, sarımsak ezip koymakta uyuşturuyor o bölgeyi ilaç olarak tek kullanabileceğin parol olduğundan pek faydası olmuyor canım ben çektirdim 16 17 haftalarda sanırım druna sor izin verirse çekim yaptırırsın

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben 21 haftamda çekturdim dişimi. Keşke sende beklemeseydin. Bnimkini çekdiler geceler uyuyamıyodum şimdi çook rahatım Allaha şükür
Ah keşke öyle bir imkanim olsa benim dislerim kaplama cektirme gibi bir sansim yok herşeyi denedim yok geçmiyor en son vitamin kullanmaya basladim belki vitamin eksikliği oldu diye sabahlar olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar