Diş çekimi 😔😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Diş çekimi 😔😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çekimi 😔😭😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bir dişim var çürük ağrısı öldürüyor beni resmen biraz dokununca daha çok ağrıyor çektirmek istiyorum ben gibi hamile olup diş çektiren varmı biraz bilgi almak istiyorum sizlerden 22 haftalık hamileyim
Hiç uğraşma boşuna cekmiyorlar 🥺 GEBELİKTE CEKİM YAPMİYORLAR DR ONAYİ BİLE OLSA DİS DR SORUMLUK ALAMAM DİYOR DOGUM YAPİNCA GECECEK AGRİN SABRET CANİM BEN 9 AY BOYUNCA CEKTİM O AGRİYİ SABAHLARA KADAR OTURDUM KARANFİL KOY KARBONATLA GARGARA YAP SİRKEYLE GARGARA YAP SUREKLİ FIRÇALA İNSALLAH OYİ GELİR GECMİS OLSUN

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Hiç uğraşma boşuna cekmiyorlar 🥺 GEBELİKTE CEKİM YAPMİYORLAR DR ONAYİ BİLE OLSA DİS DR SORUMLUK ALAMAM DİYOR DOGUM YAPİNCA GECECEK AGRİN SABRET CANİM BEN 9 AY BOYUNCA CEKTİM O AGRİYİ SABAHLARA KADAR OTURDUM KARANFİL KOY KARBONATLA GARGARA YAP SİRKEYLE GARGARA YAP SUREKLİ FIRÇALA İNSALLAH OYİ GELİR GECMİS OLSUN
Çok teşekkür ederim aynen idare Etcem doğumdan sonraya kadar artık aklımda şüpheyle ileride de pişmanlık duyarak yaşamak istemem bir diş yüzünden öncelik evladım Allah acılarını göstermesin inşallah evlatlarımızın 😍😍😍😘

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim aynen idare Etcem doğumdan sonraya kadar artık aklımda şüpheyle ileride de pişmanlık duyarak yaşamak istemem bir diş yüzünden öncelik evladım Allah acılarını göstermesin inşallah evlatlarımızın 😍😍😍😘
Amin canım heeee bir de buz uygulaması yap çok iyi geliyor 😊 9 ayi bu şekilde geçirdim 😅

Meryem1216

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bir dişim var çürük ağrısı öldürüyor beni resmen biraz dokununca daha çok ağrıyor çektirmek istiyorum ben gibi hamile olup diş çektiren varmı biraz bilgi almak istiyorum sizlerden 22 haftalık hamileyim
Bende çok çektim diş ağrısını ama malesef çekmiyorlar erken doğumu tetikliyor die 35 haftalığım ve hala dişim çok ağrıyor

Büşram

Kayıtlı Üye
rank
Bendede 2 tane çürük 20 lik diş vardı 26 haftalık hamileyken doktorumun onayıyla 1 hafta araya ikisini çektirdim hamilelikte çok zor diş ağrısı çok çektim

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bende birazdan kontrele gidicem sonra dişçiye aynı durum bende de var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar