Sorum var Diş çıkartırken anne babanın bakması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Diş çıkartırken anne babanın bakması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 343 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkartırken anne babanın bakması
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızım 15 aylık daha yeni 3.dişini çıkaracak ama çok zor çıkarıor. Annem diyor siz bakmayın dişine o yüzden zor çıkarıyor sizce bu doğru olabilir mi daha önce duyan oldu mu bana bahtıl inançmış gibi geliyor da
Çok normal bir durum zor çıkarması diş bu sonuçta canım birkaç gün acısını çekeceksiniz maalesef alakası yok sizin bakıp bakmamanızla hurafe bunlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 15 aylık daha yeni 3.dişini çıkaracak ama çok zor çıkarıor. Annem diyor siz bakmayın dişine o yüzden zor çıkarıyor sizce bu doğru olabilir mi daha önce duyan oldu mu bana bahtıl inançmış gibi geliyor da
Benim kızımda 17 aylık çok geç çıkıyor dişleri eline havuç ver kolaylaştırıyor dediğin batıl inanç ya benim diğer 2 çocuğumun ćabuk çıktı dişleri ben hep bakıyordum

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Hurafe canım inanma bende kızımın ayaklarını çok öperdim öpme geç yürür diyorlardı 13. Ayında yürüdü 😂😂

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hurafe canım inanma bende kızımın ayaklarını çok öperdim öpme geç yürür diyorlardı 13. Ayında yürüdü 😂😂
Alla alla çok ilginç şeyler canım ya insanın hiç inanası gelmiyor insanlar laf bulamadıkça bişeyler uyduruyor demekki aynı benim kaynanam gibi kızıma her yaptıgımda Bulgar pilavı yediriyordum kaynanam da görüyordu en son yedirdiği m'de bana diyor çocuga bulgur verme yaramaz yemek verme sadece keçi sütü ver aç bırak illa süt içsin gibi şeyler konuşup canımı sıktı benim kızım kesinlikle süt içmiyor ettim eyledim içiremedim iyi kötü yemek çorba içiyor onu da verdirmeyecek çocuga
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımda 17 aylık çok geç çıkıyor dişleri eline havuç ver kolaylaştırıyor dediğin batıl inanç ya benim diğer 2 çocuğumun ćabuk çıktı dişleri ben hep bakıyordum
Anladım kuzum evet havuç felan veriyorum Rabbim yardımcıları olsun miniklerin ya biz bir dişimiz agırınca nasıl oluyoruz bide onlar kaç tane diş acısı işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar