Sorum var Diş çıkartırken anne babanın bakması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Diş çıkartırken anne babanın bakması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkartırken anne babanın bakması
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 15 aylık daha yeni 3.dişini çıkaracak ama çok zor çıkarıor. Annem diyor siz bakmayın dişine o yüzden zor çıkarıyor sizce bu doğru olabilir mi daha önce duyan oldu mu bana bahtıl inançmış gibi geliyor da
Büyüklerimizin hurafeleri işte batıl inanç Canım bence alakası yok

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızım 15 aylık daha yeni 3.dişini çıkaracak ama çok zor çıkarıor. Annem diyor siz bakmayın dişine o yüzden zor çıkarıyor sizce bu doğru olabilir mi daha önce duyan oldu mu bana bahtıl inançmış gibi geliyor da
Ne alakası var ya 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Alakasız canım ben kayranın gün ve gün takip ediyordum hiçte sorunlu çıkarmadı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Batıl inanç kuzum bunlar boşver

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Alaksi bile yokk cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Alakasız canım ben kayranın gün ve gün takip ediyordum hiçte sorunlu çıkarmadı
Canım ya bizim kızın üst dişinin ucu görüldü sonra orayı şiş bir et kapladı neden acaba doktora götürsem mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da öyle geldi o yüzden bi size de sorim dedim sonuçta bir çogunuz tecrübeli anneleriz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım ya bizim kızın üst dişinin ucu görüldü sonra orayı şiş bir et kapladı neden acaba doktora götürsem mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da öyle geldi o yüzden bi size de sorim dedim sonuçta bir çogunuz tecrübeli anneleriz
Patlayacaktır canım endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar