Sorum var Dışarı çıkmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Dışarı çıkmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 673 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dışarı çıkmak
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum
Olabilir cnm bazı bebekler var ufak bir esintiden hasta olabiliyorlar cnm .geçmiş olsun canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğini nasıl giydiriyorsun ki canım ? Birde bebeğin kaç aylık

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğini nasıl giydiriyorsun ki canım ? Birde bebeğin kaç aylık
11aylik olacak beresi kulaklarına kadar kapatır boyunlugu burnunu kapatır vadisi kazağı montu pijaması pantolonu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir cnm bazı bebekler var ufak bir esintiden hasta olabiliyorlar cnm .geçmiş olsun canım
Büyüdükten sonrada böyle olacak die korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
11aylik olacak beresi kulaklarına kadar kapatır boyunlugu burnunu kapatır vadisi kazağı montu pijaması pantolonu

Allah Allah ince değil ama , eğer üstü öyle iken sıcaklıyprsa eve gelir gelmez üstünü çıkarıyorsan montu filan ondan olabilir. Ben oğlumu mesela külotlu çorap, pantolon, kazak , mont birde battaniye ile çıkarıyorum eve gelince montu çıkarırsam dahi ince bir hırka giydiririm adapte olana kadar yavaş yavaş kademe kademe soyarım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşımın oğlu da öyle 5 yaşına geldi hala aynı erken doğdu küvezde kaldı biz ondandır diye düşünüyoruz emin olamayız tabi de

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşımın oğlu da öyle 5 yaşına geldi hala aynı erken doğdu küvezde kaldı biz ondandır diye düşünüyoruz emin olamayız tabi de
Canım benimde erken doğum oldu 34 haftalık benimde korkum o zaten

Allah Allah ince değil ama , eğer üstü öyle iken sıcaklıyprsa eve gelir gelmez üstünü çıkarıyorsan montu filan ondan olabilir. Ben oğlumu mesela külotlu çorap, pantolon, kazak , mont birde battaniye ile çıkarıyorum eve gelince montu çıkarırsam dahi ince bir hırka giydiririm adapte olana kadar yavaş yavaş kademe kademe soyarım
Çıkartıyorum direk ama evin ısısı güzel oluyor genelde bataniyesiz çıkardım belki ondandır ama her dışarı çıkardığım da böyle kaç aydır dışarı çıkarmıyorum sırf hasta olmasın diye

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Çıkartıyorum direk ama evin ısısı güzel oluyor genelde bataniyesiz çıkardım belki ondandır ama her dışarı çıkardığım da böyle kaç aydır dışarı çıkarmıyorum sırf hasta olmasın diye
Allah korusun şifa versin çok zor valla kadının gezmediği doktor kalmadı kullanmadığı ilaç vitamin kalmadı ama yok bağışıklığı bir türlü güçlenmedi.Şimdi kreşe gidiyordu mesela kadın diyor pazartesi sağlıklı yolluyorum salı hasta oluyor haftasonuna kadar iyileştiriyorum pazartesi gidiyor salı yine hasta hep aynı.Yavrum bir hafta oldu hastaneden çıkalı 20 gün kadar yattı bu sefer de ciğerleri enfeksiyon kapmış 😢 Çaresini bulamadı senelerdir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Belki de üşüyordur canım benim dayımın eşi de 34 haftalık doğurdu onun da çocuğu 2 yaşına kadar kendini toplayamadı hastalık yönünden şuan biraz daha iyi ama oda kapıya çıksa direk hasta oluyor . Erken doğduğu içindir . Vitamin vs veriyor mu doktor hiç danıştın mu bağışıklılığı güçlensin diye

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Endişe etme cnm sıkı sıkı giydir sadece soğuk havada üşütür yoksa minik💜

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar