Sorum var Dışarı çıkmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Dışarı çıkmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dışarı çıkmak
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Belki de üşüyordur canım benim dayımın eşi de 34 haftalık doğurdu onun da çocuğu 2 yaşına kadar kendini toplayamadı hastalık yönünden şuan biraz daha iyi ama oda kapıya çıksa direk hasta oluyor . Erken doğduğu içindir . Vitamin vs veriyor mu doktor hiç danıştın mu bağışıklılığı güçlensin diye
Canım kan ilacı ve d vitamini sadece kullanıyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım kan ilacı ve d vitamini sadece kullanıyoruz
Dışarı çıkarken bebeğin üstüne her zaman battaniye al canım onu ihmal etme ben alıyorum mesela bir ince bir kalın havaya göre örtüyorum eğer uyursa ikinci aldığımı da örtüyorum . Belki de bu yüzden hasta olmuyor dışarıda üşümesin asla izin vermiyorum çünkü

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Endişe etme cnm sıkı sıkı giydir sadece soğuk havada üşütür yoksa minik💜
Sıkı da giydiriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dışarı çıkarken bebeğin üstüne her zaman battaniye al canım onu ihmal etme ben alıyorum mesela bir ince bir kalın havaya göre örtüyorum eğer uyursa ikinci aldığımı da örtüyorum . Belki de bu yüzden hasta olmuyor dışarıda üşümesin asla izin vermiyorum çünkü
Bronşit geçirdi onun etkisi olabilir ama battaniyeyi uygulayacak ben de

Allah korusun şifa versin çok zor valla kadının gezmediği doktor kalmadı kullanmadığı ilaç vitamin kalmadı ama yok bağışıklığı bir türlü güçlenmedi.Şimdi kreşe gidiyordu mesela kadın diyor pazartesi sağlıklı yolluyorum salı hasta oluyor haftasonuna kadar iyileştiriyorum pazartesi gidiyor salı yine hasta hep aynı.Yavrum bir hafta oldu hastaneden çıkalı 20 gün kadar yattı bu sefer de ciğerleri enfeksiyon kapmış 😢 Çaresini bulamadı senelerdir
Hadi yaa çok üzüldüm vallahi Allah şifa versin onada gerçekten çok zor bı durum

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sıkı da giydiriyorum

Allah yardımcınız olsun inşAllah büyüdükçe düzelir 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sıkı da giydiriyorum

Bronşiti tam olarak atlatamamış olabilir canım . Çok dikkat et hafif soğuk alsa yeniden tekerrür ediyor çünkü . Sık sık kontrol ettir doktora ve birde her sabah pekmez ver çay kaşığı ile

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde erken doğum oldu 34 haftalık benimde korkum o zaten

Çıkartıyorum direk ama evin ısısı güzel oluyor genelde bataniyesiz çıkardım belki ondandır ama her dışarı çıkardığım da böyle kaç aydır dışarı çıkarmıyorum sırf hasta olmasın diye
Benim kızımda 34 haftalık doğdu ve 1 yaşına kadar sürekli hastanede geçti git gel yat cikla geçirdik bize Dr dedi ev çok sıcak olunca çabuk hasta olur ne sıcak ne soğuk olsun dedi bende o söylediğinde beri evi biraz serin tutmaya çalışıyorum yani anlicagin nekadar çok sıcak okadar çok hastalık demek çok şükür şuanda 19 aylık oldu son 7 aydır hiç hasta olmadık çok şükür sende öyle yapabilirsin

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum
Valla benimkilerde öyle bünyelerimi zayıf nedir bilemedim

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun inşAllah büyüdükçe düzelir 😊
İnşallah canım

Benim kızımda 34 haftalık doğdu ve 1 yaşına kadar sürekli hastanede geçti git gel yat cikla geçirdik bize Dr dedi ev çok sıcak olunca çabuk hasta olur ne sıcak ne soğuk olsun dedi bende o söylediğinde beri evi biraz serin tutmaya çalışıyorum yani anlicagin nekadar çok sıcak okadar çok hastalık demek çok şükür şuanda 19 aylık oldu son 7 aydır hiç hasta olmadık çok şükür sende öyle yapabilirsin
Canım benim evimde ne soğuk ne sıcak şöyle evde olduğu sürece hastalanmiyor dışarı çıkarmamla hastalanıyor burnu akıyor ateşi çıkıyor benimde tek umudum büyüyünce geçmesi inşallah geçer ve düzelir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah korusun şifa versin çok zor valla kadının gezmediği doktor kalmadı kullanmadığı ilaç vitamin kalmadı ama yok bağışıklığı bir türlü güçlenmedi.Şimdi kreşe gidiyordu mesela kadın diyor pazartesi sağlıklı yolluyorum salı hasta oluyor haftasonuna kadar iyileştiriyorum pazartesi gidiyor salı yine hasta hep aynı.Yavrum bir hafta oldu hastaneden çıkalı 20 gün kadar yattı bu sefer de ciğerleri enfeksiyon kapmış 😢 Çaresini bulamadı senelerdir
Ah kuzum sorma hiç benim oğlum prematüre olmasına rağmen sürekli hasta oluyor 1 aydır banyo korkumdan yaptirmiyorum hastanelik oluyoruz

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Abla dışarı çıkarırken sıkı giydir bebeyini ben 2 bataniyele çıkarıyorum dışarı yüzünü falan kapatıyorum disarda bir yerine soğuk girdimi o bebek çabuk üşütür

Tüm sayfalar yüklendi.