Sorum var Dışarı çıkmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Dışarı çıkmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dışarı çıkmak
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uyumayan vardir benim gibi belki bebeğimi her dışarı çıkardığım zaman hasta oluyor burnu akıyor ateşi çıkıyor bağışıklığından mi bilmiyorum anne sütü alıyor çıkmasa kışları evde büyüse ilerleyen zamanlarda nasıl olur çıkarmalı mi cikarmamalimi onu da bilmiyorum
Bağışıklıgi düşük olabilir canım herhangi bir takviye edici gıda kullanıyormusunuz

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir cnm bazı bebekler var ufak bir esintiden hasta olabiliyorlar cnm .geçmiş olsun canım
Terliyor da olabilir canım ondan da hasta olabilir mesela ben kızımı hava güneşli yse bi tsört bi yelek giydiriyorum hava soğuksa bi tsört bi mont giydiriyorum bazen onda bile terliyor bilmiyorum bi benim kızım mı böyle ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar