Sorum var Dis cikartma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Dis cikartma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 614 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dis cikartma
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Yogurt la biskuvi diyosun diymi havuc denicam bide

Benimkidedi bi tik yok bakalim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynan canim sofrada oturyoruz kandini tabaklara atiyo benca yemek Canivari olacak gibi su veriyorum beberonda icmiyo resmen cam su bardaginda iciyo sapsik

Aynan canim sofrada oturyoruz kandini tabaklara atiyo benca yemek Canivari olacak gibi su veriyorum beberonda icmiyo resmen cam su bardaginda iciyo sapsik

Askim ben uzbekistandeyim bizim ulkeda san dedigin granul yok 2 cesit jel var oda biri turkiyenin mali baska bise yok bulamadim
Yemek canavari ise isin kolay demektir bacim ☺️ yogurdu meyve puresiyle birlikte de yedirebilirsin ama sade yemeye alistirsan daha iyi edersin. Ben bastan beri niye sade yedirmiyorum diye pismanim

Anneslar 5 ayligimizi bitirdik 6 aya gectik bihaftadir baya salya li kiz hemde tutugunu sinirla agzina goturyo ama bi tik yok bu gunlarda biraz Mizmiz olduk napabilirim disini basit cikarti bilmasi icin
Eline parmak sebze meyve ver onu kemirsin kuşum kaşıntısını rahatlatır. Aslında soğan ve pırasa kökü bu konuda daha iyi ama alerjik durumu kontrol etmen gerekiyor

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben diş jeline karşıyım canım hiç kullanmadım kimyasal olduğu için . Onun dışında 1 yaşına kadar çilek verme canım alerjik bir meyve 1 yaşından sonra yedir çileği.. yoğurtu ill vermede hep öyle uapıyorlar Kayrada ilk ekşi gelmiş gibi davrandı ama şuan resmen yoğurt canavarı
Canım diş kaşıyıcılar var içine meyve konuyor onlar iyi mi sence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yogurt la biskuvi diyosun diymi havuc denicam bide
Evet canım cici bebe ve yoğurt 🥰😘

Benimkidedi bi tik yok bakalim canim

Askim ben uzbekistandeyim bizim ulkeda san dedigin granul yok 2 cesit jel var oda biri turkiyenin mali baska bise yok bulamadim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Sagol tatlim

Dis kasiciyi buzlugu attim oyla veriyorum yarin muz veracam ilk defa bakalim
Eline parmak sebze meyve ver onu kemirsin kuşum kaşıntısını rahatlatır. Aslında soğan ve pırasa kökü bu konuda daha iyi ama alerjik durumu kontrol etmen gerekiyor

Anladım kuzum Ama internetten de sipariş verebilirsin yani o şekilde geliyorsa eğer oraya
kiz kardesim istanbulda ona soyladim o alir kargoyla gondarir ins

Anladım kuzum Ama internetten de sipariş verebilirsin yani o şekilde geliyorsa eğer oraya
kiz kardesim istanbulda ona soyladim o alir kargoyla gondarir ins
Yeşil soğan iyi geliyo canım
yesil sogan derkan taze soganmi diyosun canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar